Skocz do zawartości

Chłodzenie wodne corsair h100i. Czym najlepiej zastąpić płyn?


Recommended Posts

Siema.!

 

Mam taki problem zamówiłem sobie już wszystkie podzespoły do kompa razem z chłodzeniem wodnym. Chcę go jutro odpalić ,lecz zapomniałem całkowicie o płynu do chłodzenia.

 

Teraz moje pytanie czym najlepiej go zastąpić , czy jednak poczekać i kupić sobie płyn?

 

Jak czytałem to widziałem różne opcje typu: zwykła woda , vodka , woda demineralizowana, płyn do chłodnic , coś przeciwko glonom , denaturat , zwykła woda.. 

 

Co polecacie jednak?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@shawsyy

 

Jaja sobie ze mnie robisz ? No tak chłopie, przecież mam to w domu, leży obok mnie, na półce. Kupiłeś to chłodzenie i nie zapoznałeś się nawet z jego specyfikacją ? Masz ode mnie. Bo zasłużyłeś.

 

http://i.imgur.com/apaLZpz.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

O kurde , to gitara ;) To dzięki chłopaki.! ;)


Nie no generalnie pierwszy raz montuje chłodzenie wodne , więc za dużo tym nie wiem , tyle co kolega który na tym bardzo dorbze się zna , powiedział że to jest dobra i dość tanie, dobra dzięki:D 

 

Dobrze Ci się sprawuje?

Link to post
Share on other sites

O kurde zanim znajdę dużo przeleciałem tych tematów ,ale ok zaraz poszukam. 

 

Nie no generalnie mogą i być głośne byle by były dobre i spełniały swoja rolę dobrze.


Ok ok , coś na pewno dokupie w najbliższym czasie, dzięki


"Najlepsza jest woda destylowana + preparat antyglonowy do kupienia w kazdym zoologicznym + polimer zapobiegajacy utlenianiu miedzi(zeby nie sniedziala), tak moze sobie spokojnie dzialac...a jak ktos jeszcze chce czegos 

to forum.oc-serwis.pl , albo tweak.pl... "  

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic154781-30.html   9post

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...