Skocz do zawartości

Telefon do 1000 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez neok2,

Recommended Posts

Nokia 820. Obecnie topowymi urzadzeniami sa Lumia 920/925/928/1020 i kazda z nich ma takie same podzespoly jak Lumia 820, ktora z reszta ma mniejsza rozdzielczosc niz w/w smartfony. Wiec wydajnosc L820 jest znakomita. Ale ponad to L820 ma exclusiv'y Nokii, czyli nawigacja offline na caly swiat za darmo, Carl Zeiss obiektyw i NAJLEPSZE aplikacje Nokii.

Zapomnij o Samsung'u.

 

Nokia dla WP to jak iPhone dla iOS, jak to kolega ujal nirdawno.

 

 

 

Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Lumia odpada, filmy przy 219ppi nie będą wyglądały najlepiej. Z tych to wziąłbym S-kę. Mam ją i zapewniam Cię, że Xperia S ma ostry, jasny ekran, kąty widzenia ekranu też są ok. W grach radzi sobie przyzwoicie, ale rozważ dołozenie do Xperii T.

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

1000zł to Xperia T ewentualnie LG 4X HD bo nie sądzę że wzuąłbyś Lenovo A820 lub Galaxy S 2 czy Samsunga Nexusa.

 

Nokii... wróć... telefonów z Windows Phone nie polecam bo po pierwsze są niszowe, po drugie przymuszają do jedynie słusznego wyglądu a po trzecie ich obsługa mi nie odpowuada (kafelki) - takie jest moje zdanie, którego na dzisiaj nie zmienię (na dzisiaj). Tyle.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

@UP

Moze po prostu (poza trzeszczeniem) trafiłeś na feralną sztukę? Ale mniejsza z tym, serwis, gwara... Nie zazdroszczę :/

 

Z mojej strony EOT i myślę, że można całkiem zamknąć temat, skoro autor już wybrał i kupił.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...