Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardziej od góry jakoś mi na głowę uciskało, a dodatkowo to była maksymalna ich regulacja. Pomijam, że w ogóle mi się nie podobały :P

Cal, to tez dobra propozycja i koniecznie recabling. Tylko nie wiem jak z wygodą bedzie u ciebie ale dla mnie były bardzo komfortowe.

jak mślicie, jaka barwa dźwięku będzie dobra dla metalu? (tylko metal)

jasne słuchawki z nutką ciepła.

Link to post
Share on other sites

Witam zamierzam kupić słuchawki.

Przede wszystkim do słuchania muzyki(w większości klubowej) z laptopa oraz amplitunera Onkyo 609.

Ważne są basy, ale i czysty dźwięk.

Teraz mam "wiekowe i budżetowe" już TDK MP100 i grają bez szału do tego strasznie się zniszczyły jeśli chodzi o tą okleinę gąbki.

Zastanawiam się nad słuchawkami za max 160zł.

Znalazłem coś takiego Panasonic HTF600 vs AKG K 518 vs  Creative ZEN Aurvana Live!

Które byście polecali? Poczytałem sporo opinii ale nie ma do końca bezpośrednich porównań.

Pozdrawiam


Jeszcze wpadły mi oko te słuchawki. Które najlepsze?

Superlux HD681 EVO MKII


ok kupiłem Superluxy za 128zł. Trochę porównywałem akurat nie z ww. ale jesli chodzi o dzwiek i bas to klasa.

Edytowane przez claudio
Link to post
Share on other sites

Dziś sprawdzałem Takstar PRO80 i też podoba mi się ich brzmienie i w sklepie MP3Store powiedział mi pracownik, że to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym (jedynie zmienić pady i recabling wykonać). Twierdził, że Shure są przebasione.

 

Teraz zastanawiam się czy dokładać do HD558 czy brać Takstar.

Link to post
Share on other sites

A gdyby nie patrzeć na to, że zostanie gotówka na kartę dźwiękową to warto dopłacić?

Jeżeli dla ciebie komfort jest priorytetem, to warto.Można co prawda się przyczepić do poniektórych aspektach dźwięku ale jak się nie jest ogarniętych w tych sprawach, to nawet się tego nie zauważy, a raczej usłyszy.
Link to post
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim, widzę tutaj taką fachowość że musiałem zrobić konto ponieważ na pewno mi pomożecie :)

Potrzebuję słuchawki które, jak to powiedział zainteresowany "będzie w nich bass, jak i bardzo szczegółowe tony, żeby bogaty utwór mozna było poznać (chyba chodzi o separację instrumentó i dźwięków). Co polecacie, budżet 600-900zł. Fajnie jakby były wireless, jeżeli to za mało kapusty, wtedy kabel poproszę :)

Link to post
Share on other sites

Ultrasone 780 HFI

SHURE SHR840

Beyerdynamic DT 770 PRO

 

jeżeli szukasz jakości dźwięku, tylko słuchawki z kablem.No i jakie źródło dźwiękowe posiadasz ?

 

OK, zrozumiałem że tylko kabel wchodzi w grę. W takim razie muszą to być pchełki aka douszne.

 

Z906 i Note4, tym dysponuję w tej chwili. Jak to się ma do poziomu tych 3 poleceń? Co muszę kupić żeby w pełni wykorzystać sprzęt? Muzyka leci z WIMP'a.

Edytowane przez dziurex
Link to post
Share on other sites

Witam, po 2 latach użytkowania denonów ah-d1100 niestety pękł plasik przy nauszniku. Szukam słuchawek do 300 zł. Zastanawiam się nad takstar pro80 v2 lub kingston hyperx cloud. Szukam słuchawek na pewno wygodnych, z dużą średnicą (wokół uszne?). Do denonów pod względem komfortu i grania nie miałem żadnych zastrzerzeń jednak samo wykonanie słuchawek zniechęciło mnie do kupna tych samych. Czy wyżej wymienione modele będą na podobnym poziomie co denony? czy są wygodne oraz które były by lepsze? Dzięki za pomoc. :)

Link to post
Share on other sites

Dobry. Zastanawiam się nad kupnem niedrogich słuchawek(+- 100zł). Głównie do cs:go oraz muzyki z youtube. Zależy mi na dobrym pozycjonowaniu. Karta integra.

Początkowo skłaniałem się do kupna Superluxów HD681, jednak wolałbym aby słuchawki były "zamknięte". I tutaj przychodzą Superluxy HD662. Stąd moje pytanie: jak spisują się HD662 w odniesieniu do HD681? Czy może jednak poszukać czegoś innego? Jestem otwarty na propozycje.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Poszukuję słuchawek do 800 złotych. Przede wszystkim do słuchania muzyki oczywiście. Najlepiej, gdyby było bezprzewodowe, ale nie wiem, czy nie lepiej wybrać przewodowe i zyskać wyższą jakość. Jak myślicie?

 

Na razie znalazłem coś takiego: 

http://www.ceneo.pl/5811557

http://www.3kropki.pl/p/5/4/0/sennheiser_hd_598.php

Link to post
Share on other sites

Które słuchawki do CS:GO i muzyki (rożne gatunki od klubowej po metal/rock)  proponujecie ?

 

Rozważam zakup :

SUperlux HD 681

Superlux HD 681 EVO MK II

Superlux  HD668B

Sperlux HD669

 

Karta dźwiękowa to Xonar DG(w planach do zakup na dniach)

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

smyk z rodziny prosi mnie o poszukanie słuchawek 5.1 do CS:GO w cenie do 200pln. Miałem kiedyś parę modeli 5.1 i wydawały mi się one stratą kasy, dźwięk z nich kompletnie mi nie pasował. Staram się go przekonać do dobrego stereo. Co myślicie, są jakieś porządne modele 5.1 dzisiaj na rynku czy jednak, tak jak mówię, zamówić dobre 2.0?

 

Pozdrawiam,

KB

Link to post
Share on other sites

Zależnie od radzaju i firmy moim zdaniem dzwięk 5.1 lub 7.1 to chwyt marketingowy.

Napewno razer wyrobił sobie konika na super otocznie i markę jednak są dobre tylko dla szpanu jak dr.beat stanowczo nie polecam. Jak jest uparty na odczepnego można kupić np. Creative 5.1 jednak oceny nie są zachwycające. Sam moge polecić słuchawki np. Sibieria v2

Link to post
Share on other sites

Z tym przyznam racje ale czy z kartą muzyczną lub wzmacniaczem nie byłyby dobre ?

Zintegrowane z płytą główną nie oddają pełnych możliwości, przekonałem się do kart muzycznych i wzmacniaczy.

Jakbym miał wybierać z listy byłbym przychylny Pioneer SE-M390.

Na tę chwilą od pioneer posiadam słuchawki dokanałowe SE-CL711 (bass head)  przyjemne doznania bassowe a dzięki wygłuszeniu dają dobry efekt, ale wadą jest że tylko muzyka ala' klubowa.

Do reszty używam ASUS Xonar Phoebus Solo z Sennheiser HD 598 (tej karty muzycznej nie wybierałem, był to prezent ale nie narzekam) Więc polecam albo pioneer albo sennheiser ponieważ mam mieszane zdanie co do sony.

 

 

PS. Czy Logitech z-906 są warte kupna czy zostać przy Logitech z-623 bo chciałbym ,,posmakować'' dźwięku kinowego w grach.

Link to post
Share on other sites

Czy to dobry wybór?  (Tesoro K Devil)

http://www.amazon.co.uk/Tesoro-Devil-Virtual-Gaming-Headset/dp/B00E1XB26S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1418143593&sr=8-1&keywords=tesoro+kuven#productDetails

Małżonka chce mi coś kupić pod choinkę. 

A że obecne słuchawki trochę mnie irytują (Creative HS800 Fatal1ty) .

Wiec jest okazja wymienić. 

Słuchawek używam głównie do BF-a i komunikowania się z innymi graczami.

Karta dźwiękowa w laptopie Alienware M18 nie mam pojęcia co tam siedzi.

W specyfikacji napisane jest,

[(2×) Audio Out 1/8" Ports (One compatible with inline mic headset)

(1x) Line In Microphone 1/8" Port (retaskable for 5.1 analog audio output)].

Mam w domu klawiaturę i myszkę tej firmy dlatego zwróciłem uwagę na te słuchawki. 

Podobają mi się.  :)

Wiem że 7.1 to marketingowy zabieg wiec na ten aspekt nie patrzę.

Me uszy są dość spore żeby nie powiedzieć OGROMNE  :cry: wiec duże muszle wskazane i zamknięte. 

Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...