Skocz do zawartości

Recommended Posts

Parę razy mi zabraklo :) - a nie wszędzie mam zasięg by "pchać" do Chmury.

 

Slot na karty Pamięci powinien być - jeśli do Lumii 940 dadzą 30 Mega Pikselowy aparat to robiąc zdjecia w RAW'ie szybciutko zapchamy pamięć :)

Link to post
Share on other sites

Na zagarnicznych portalach się pojawiły, na paru Polskich zresztą też. :)

 

Wiadomo, że do oficjalnego potwierdzenia to tylko "przecieki i plotki" - ale mają sens, przynajmniej jeśli chodzi o aparat :)

 

Sam mam nadzeiję, ze się okaża prawdziwe :) 

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zobaczyć jeszcze Lumie 1030/40 czy jak tam ją nazwą. To jest teraz jedyna nadzieja dla mnie żebym został przy tym pięknym systemie (jakim jest WP) i który MS tak olewać zaczął.

 

Swoją drogą nowy Outlook od MSu jest fajny, szkoda że Windowsa ominął :(

Link to post
Share on other sites

Mojej żonie wpadł L630 do klopa i teraz ma tapetę fale morza,wszystko działa. :)

 

Nie chcę wiedzieć co ona tam robiła z telefonem :D

 

 

 

 

Zwraca na konto a nie do ręki co nie?
 

 

Haha do ręki nie bo może masz brudne rączki i nie chcą  ?:D

Link to post
Share on other sites

Hahaah, rozwaliłeś temat dzisiaj :D

 

Co do telefonów od Microsoftu (nawiązując do wcześniejszej batalii na temat funboy'stwa) to jakoś na półce leży LG Nexus 4 z najnowszym oprogramowaniem, a używam L630. Owszem, uważam że jest jeszcze dużo do zrobienia. Ale dla zwykłego użytkownika, która nie "jara" się cyferkami w specyfikacji itp uważam, że do kwoty 500-800zł (wiem spore widełki, ale to różnie bywa) przoduje Windows Phone. 

 

Natomiast jeżeli dostanie się telefon z andkiem, ale z minimum 1,5GB RAM'u na pokładzie w tej cenie to można jeszcze pogadać. Kiedyś byłem bardzo za andkiem, a telefony z WP wersji poniżej ósemki rzucałem o ścianę. Teraz uważam, że jest już lepiej.

 

A sam wybór telefonu dla użytkownika opiera się na priorytetach, które są indywidualne.

Link to post
Share on other sites

Microsoft zdecydował wypuścić na chiński rynek Lumia 640 XL ze Snapdragon 800 2.2 GHz i 2GB ram do tego.Reszta taka sama.

 

Porażka ich czeka.

 

http://www.gsmmaniak.pl/401320/microsoft-lumia-640-xl-lepszym-soc-wieksza-pamiecia-ram/

I teraz jak mam kupować 640 XL ze procesorem Snapdragon 400 4x1.2GHz kiedy wiem na rynku jest mocniejsza wersja?

Edytowane przez eVerest
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...