Skocz do zawartości

Recommended Posts

ale po co?

 

go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=525569 sciagnij i zainstaluj - podłącz komórkę kablem i po sprawie

Nie zrozumiałeś mnie ;) ja tak zrobiłam. Ściągnęłam aktualizację na komputer, podłączyłam komórkę przez usb do komputera, problem w tym, że komputer nie wyczytuje komórki, tak jakby w ogóle nie była podłączona i wyskakuje błąd. Dlatego zrobiłam screena. I dlatego piszę, że jak nie uda mi się tego zrobić przez usb to poczekam na aktualizację dostępną od razu na komórkę :)

Link to post
Share on other sites

Jest napisane że oprogramowanie telefonu jest aktualne a jest cyan więc próbować tym programem ?

 

Wystarczy podłączyć tel i włączyć program i tyle ? Program sam wybierze denima itp ?

dokładnie tak powinien zrobić
Link to post
Share on other sites

Serio dla Was Windows jest ubogi w aplikacje ? Ja jak wchodzę sklep i otwieram różne podstrony w aplikacjach to tam jest tego masa i to w dodatku darmowych. Nie rozumiem jak komuś może być tego mało, przecież taka osoba i tak nie będzie korzystać ze wszystkich aplikacji. Niektórym to ciężko dogodzić.

Link to post
Share on other sites

ale kłótnia JPRD :D

 

Ja powem jako osoba używająca przez ostatnie 2 lata w 80% Androida na sprzetach jak G3, s5, g3, flex, z1, z2 itp itd, majac tez ip5s oraz wczesniej L920 - teraz przelazłem na L925 i chyba za pare dni na L930

 

Ten system ma swoje plusy i minusy - nie mozna mowic, ze jest zly gdzyz dla osob uzywajacych smartfona tylko do podstawowych spraw jak net i FB oraz instagram i mail jest lepszym systemem

jak wymagasz od smartfona mega wydajnosci greaficznej  w grach i emulatorach - ONLY ANDROID

reszta osob DOROSŁYCH i uzywajacych smartfona do pracy TYLKO - moze smialo brac WP

 

NIe teraz zebym byl anty android bo tak nie jest , gdyz ten system to studnia bez dna i majac jakiegos flagowca mozna zdzialac cuda lecz ktos kto pisze, ze WP jest FEEE ma w tym twierdzeniu wiele błedu ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja tam przeszedłem na Androida z WP bo normalnie mi się znudził,a sam system jest OK,prosty,intuicyjny.Problemy z Tapatalk której używam bardzo dużo tylko wzmocniło mnie do Androida.

Oczywiście nie zarzekam się że do WP nie wrócę po miesiącu.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o grafikę to wolę Windowsa, Tzn mam 3DSa i PS Vita więc jakoś strasznie dużo nie gram na smartfonie, ale jak już odpalisz takie Modern Combat 5 to na Lumii działa wg mnie dużo płynniej niż na androidzie w takim samym zakresie cenowym.

Czasami błąd myślenia ludzi polega na tym, że porównują flagowce z WP8 i androidem zapominając przy tym że te drugie są niemal 2x droższe.

Więc porównanie w stylu: Lumia 930 vs Sony Z3 vs iPhone 6 po prostu nie trzyma się kupy. A jednak w domyśle każdy tak robi.

I co ciekawe, w takim porównaniu 930tka wcale nie wychodzi najgorzej.

Link to post
Share on other sites

A skąd mamy wiedzieć jak wydajnościowo wypada 640 do 735, skoro 640 jeszcze nie wyszedł? W numerkach to to samo praktycznie, tylko 640 ma większy wyświetlacz i jest mniej kanciasta.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

zgadzam się co do płynności , ale brak aplikacji oraz nieuporządkowanie całego systemu poprostu rażą :{

 

WP 10, który testowałem wydaje się, że ma poprawić wizualnie ten stan rzeczy. Myślę, że po aktualizacji do WP 10 (którego de facto nie ma jeszcze nawet w fazie BETA) można będzie mówić o mocnej zmianie wizualnej.

Link to post
Share on other sites

Coś czuje że premierę wp10 będą przesuwać jak GTA V albo otwarcie drugiej linii metra w Warszawie. Niedawno na kilka maszyn wyszedł preview z masą błędów. Jak to nie był jakiś dziwny celowy zabieg marketingowy to może minąć sporo czasu zanim wszystko skończą.

Link to post
Share on other sites

W styczniu 2016 roku koczy się wsparcie dla Windows Phone 8 - na koniec 2015 roku jest zapowiadany Windows 10

 

Wiemy, że Lumia 640 i Lumia 640XL będzie miała WP8.1 GDR2 - a to ma być ostatnia poprawka.

 

To co mamy obecnie to NIE JEST - Preview for Developers :) - to jeszcze wcześniejsza wersja. Za pół roku dostaniemy PfD i końcem roku finalną wersję.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...