Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

obie znacznie lepsze niż aplikacje samego Google

 

Co w nich lepszego?

 

 

 

cały ekosystem MS działa 100x lepiej niż u Google

 

Nie. Najprawdopodobniej nie miałeś styczności z aplikacjami Google od stu lat. Fajnie że znalazłeś "ekosystem" który Ci odpowiada (i na zdrowie!) ale nie zaklinaj rzeczywistości. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Biafra, tutaj nie ma co dyskutować, bo Windows jest bogiem, Lumia nałogiem. Coś w stylu "mów do słupa, słup jak du*a". Wszędzie wychwalamy M$, reszta to chlam dla lemingów. Nie używa nic innego niż Lumia i windowsy więc skąd może mieć pojęcie jak to wygląda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Ravir

 

Też się przesiadłem na outlooka i moim zdaniem o wiele szybszy jest, ale i tak zostawiłem gmaila.

 

Ludzie zawsze będą hejtować WP. Nie mówię, że android jest zły, bo flagowce ma bardzo fajne i z flagowych wolałbym androida.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites
Metro Tube

W którym aspekcie? Crashów, niewczytywania playlist starszych niż 6 miesięcy czy ogólnej marnej ergonomii? Mam kupione praktycznie wszystkie apki na YT, jedynie myTube coś sobą reprezentuje 

 

 

Konto GMail - zrezygnować bo jest słabe - sam się przesiadłem na konto MS

 

Taaaa, i zmieniać maile do pracodawców, profesorów i znajomych - nie dziękuję. Ja nie mam zamiaru omijać niedoskonałości systemu i podpożądkowywać się jemu, ja chce mieć system który działa jak JA tego chcę

 

 

Ludzie zawsze będą hejtować WP

Nie hejtować, tylko nazywać rzeczy po imieniu! Mam ten system od pół roku i jak pisałem wyżej, będzie bardzo dobry- może za 3 lata. teraz to masa niedoróbek i niedociągnięć. Jak ma dobry humor to jest bardzo płynny. Sama jego ergonomia jest spko, kafelki bardzo przypadły mi do gustu. M$ powinien jednak robić OS dla ludzi a nie dla siebie.

 

Zrobiłem total wipe, postawiłem wsio od nowa. Zobaczymy co z tego będzie. 

Link to post
Share on other sites

ja mam pytanie z innej beczki jeśli ktoś miał Lumie 735 może będzie wstanie pomóc otóż

 

jak  wrzucić apki z kompa na telefon/karte sd tak żeby  to działało bo to co jest na stronie z pomocą nie ma żadnego pokrycia u mnie :/

 

w czujniku pamięci widzi że zajęte jest miejsce  i nic z tym nie idzie zrobić tylko usunąć  a sklep nie działa tzn offline  

 

 

narazie nie mam dostępu do internetu ani do karty sim starałem się w między czasie powrzucać coś a teraz się okazuje że nie działa :C

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie możesz ot tak zainstalować z SD tak jak w androidzie
W WP można instalować z SD. 

 

Jak masz konto developerskie to wiem że możesz instalować z SD
Mając konto deweloperskie nie tylko można instalować z SD ale można instalować aplikacje, których nie ma w sklepie. 

 

sklep nie działa tzn offline
Będzie potrzebne to połączenie w celu weryfikacji plików instalacyjnych. Inaczej chyba nie zainstaluje z karty.
Link to post
Share on other sites

Mi Metro Tube działa dobrze, zresztą jest jeszcze HYPER i wiele innych aplikacji - przyznam się, że nie "bawię" sie w playlisty, używam YT średnio. A ostatnio zaczynam szukac alternatywy - bo mnie zaczynają mocno wqr.... reklamy. :)

 

Jak mamy "pecha" i profesorowie mają GMail'a to cóż - zreszta można konto pocztowe GMail podłączyć do konta MS. 

 

Ja zrezygnowałem z powodu bardzo kiepskiej obsługi dokumentów - zwłaszcza skalowanie oraz Arkusze Kalkulacyjne są beznadziejne - prosta tableka w Google Doc'ach się rozjeżdża. A jak mamy MS Office na komputerze to w ogóle nie mamy o czym mówic - mogę dokument z Chmury MS  prosto dalej obrabiać lokalnie - co na Google jest mocno utrudnione.

Link to post
Share on other sites
Będzie potrzebne to połączenie w celu weryfikacji plików instalacyjnych. Inaczej chyba nie zainstaluje z karty.

 

 

a jak pobrałem ręcznie na kompa pare gierek  i wrzuciłem do telefonu nie do karty sd to też offline nic nie można zrobić?  nie nazwałbym bym WP systemem zamkniętym tylko "Ograniczonym" pozdrawiam

Edytowane przez Kazdorek20
Link to post
Share on other sites

Nie - sprawdzany jest "podpis" plików. Jak Masz "deweloperski" telefon to możesz instalowac OffLine.

 

Ma to bardzo duży sens - aplikacje bez "podpisu" mogą być niebezpieczne. 

 

A tak w ogóle czemu tak Ci zalezy na OffLine ? ilość danych przy weryfikacji jest znikoma, a skoro podłączasz telefon do Kompa na który pobierałeś pliki to Masz internet ? 

Link to post
Share on other sites

Lumia 920 - to flagowiec z przed dwóch lat. Ma Glance Screen, Double Tap to Wake, bardzo dobry aparat, lepszy niż L735, fizyczny dwustopniowy przycisk aparatu, wbudowane Ładowanie Bezprzewodowe. Wydajniejszy procesor. Do wad należy słaby akumulator, waga.

 

Lumia 735 - lżejsza, cieńsza, sporo lepszy akumulator, znacznie lepszy przedni aparat.

 

Powiem tak : posiadam Lumię 920 ponad rok :) - i nie zmieniam jej na nic innego - ALE - jak bym miał kupować dziś to chyba bym jednak wybrał Lumię 735 :) - głównie ze względu na akumulator. :) Bo reszta nie robi aż tak dużej różnicy.

Link to post
Share on other sites
ja chce mieć system który działa jak JA tego chcę

 

@dadulek

To może zainteresuj się Black Berry OS... 

W połowie października kupiłem używaną Lumię 820, żeby zapoznać się z WP 8.1. Intrygował mnie ten system. Sporo czytałem na forach, ale to nie to samo co własne doświadczenia.

W święta wróciłem do SGS II ;-)

Edytowane przez jarus67
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...