Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

potrzebne są lekkie "wodotryski" graficzne dla przeciętnych użytkowników, którzy jeszcze nie rozumieją wyższości WP nad Androidem, a skłaniają się ku drugiemu ze względu na bajery interfejsowe.


W sumie to zdjęcie z Windy 10 trochę wygląda jak takie połączenie wyglądu W8.1 z Androidem. Ciekawe co zagorzali przeciwnicy Windowsa będą mówić kiedy ten system dostanie więcej możliwości konfiguracji pod użytkownika. Chyba jedyny argument jaki im zostanie to mniej aplikacji.
Link to post
Share on other sites

 

 

żeby na pulpicie był już sam przełącznik w postaci kafla
Jest to jakieś rozwiązanie ale chyba już się nie pojawi bo wrzucili to w 'belkę'. Animowane kafle mogłyby być ciekawe choć mając przypiętych kilka takich na ekranie zrobi się niezła dyskoteka ;)
Link to post
Share on other sites

Wiem @bartol, ale sam pewnie też wiesz, że Androidowcy właśnie lubią cukierki i dyskoteki i dlatego część z nich WP odpycha.

Dla mnie interfejs w WP jest bardzo praktyczny - brakowało mi naprawdę switcha do danych pakietowych na pulpicie oraz włączania wyłączania 2G/LTE - w Lumi 920 musiałem się przełączać żeby oszczędzać baterię - w 930 ten problem zniknął, ponieważ telefon już wytrzymywał tyle ile chciałem. 

W belce są przełączniki, ale właśnie nie wszystkie.

Link to post
Share on other sites

No, po półtora roku z 620 postanowiłem, że dość tego. Praktycznie brak oficjalnych apek (nawet typu snapchat, o zgrozo) skusił mnie do powrotu na androida. Szczególnie, że teraz wyszła już L-ka.

Z drugiej strony Windows 10...


Szkoda, bo WP podoba mi się od Andka dużo bardziej. Szczególnie na plus w tańszych smartfonach. Ach tam, niech stracę. Edytowane przez Whiskas
Link to post
Share on other sites

Dodawałeś kafelek do pulpitu, który przenosił Cię w ustawienia sieci komórkowych. Mi zależało na switchu dostępnym na pulpicie bądź górnym pasku - tak jak włączasz dzwonki, czy GPS. Teraz już właśnie w ten sposób uaktywnisz dane komórkowe bądź je wyłączysz, bez wchodzenia w ustawienia.

Link to post
Share on other sites

Czy mógłby mi ktoś na szybko pomóc podjąć decyzję? Mam pewien dylemat.
Otóż zdecydowałem się już na kupno używanej Lumii 920 na gwarancji do listopada, z ładowarką indukcyjną gratis w cenie 600zł. Telefon ma dwie głębsze rysy na wyświetlaczu ale są na tyle niewielkie że za bardzo nie przeszkadzają. Z drugiej strony jednak zobaczyłem, że za te 600 albo 650zł można mieć nieużywaną Lumię 735 na prawie pełnej gwarancji (do grudnia 2016). Czy warto do niej dorzucić?

Link to post
Share on other sites

Ktoś na forum pisał, że kupował kilka sztuk 735 w orange i żadna nie miała simlocka. Kiedyś kupowałem 920-stkę w Orange -także bez simlocka. Obecny iP6 z Orange - bez simlocka.

Na olx albo allegro ze swojego miasta - bądź pobliskiego - nic nie znalazłeś, żeby sprawdzić osobiście? Ewentualnie poproś sprzedawcę na allegro - kogoś poważnego - żeby sprawdził Ci simlocka w jego egzemplarzu - zapewnij, go że jeśli będzie brak, to bierzesz na 100% - i niech po sprawdzeniu zamieści w aukcji zapiskę o tym, iż telefon nie ma simlocka i był otwierany na prośbę kupującego - dla niego i dla Ciebie ochrona.

Edytowane przez rysiooo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...