Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam problem z moja 929-stką. Posiadam aplikację Insider i mam kafelek przypięty do pulpitu i zauważyłem, że przestał się odświeżać. Wcześniej co jakiś czas były aktualne informacje a teraz jeśli sam go nie odświeżę to się nie zaktualizuje. Można na to coś poradzić ?

 

Link to post
Share on other sites
Z Lumia 929???? :o:o:o Przecież jej jeszcze nie ma w sprzedaży.

Nie zauważyłem nawet :D z telefonu pisałem. A jeszcze jedno w sprawie baterii, przez całą noc potrafi zeżreć 20 %,to chyba trochę za dużo. Jest na to jakieś wyjaśnienie?

// Nie wiecie może jak pobrać jakiś plik z strony np. zippyshare przez IE ? Czasami potrzeba coś z tąd pobrać a nic się nie dzieje tylko strona się odświeża.

Link to post
Share on other sites

Jak Masz nową - to naładuj do pełna, najlepiej zostawiając na noc, nastepnie rozładuj az się wyłączy. Powtórz ten cykl 3 - 4 razy. Chemia w ogniwach musi się "ułozyć" a elektronika w baterii musi się nauczyć pojemności baterii.

Po za tym po "przejściu" 3 - 4 krotnym tego cyklu i po całonocnym ładowaniu resetujemy telefon VOL- & Power nastepnie włączmy telefon i na minimum 30 minut włączamy Tryb Samolotowy (ja radzę przetrzymać 40 minut) - spowoduje to Kalibrację elektroniki i wskaźników baterii.

 

Po za tym Sprawdź czy coś w tle nie działa i nie "zżera" mocy, warto wyłączać WiFi oraz BT.

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze po OTA przywracam do Ustawień Fabrycznych jak "zajmuję" się sprzętem znajomych, Upbate via OTA i reset do fabrycznych. Swoje Lumie "Flashowałem" przez kabel z komputera. :)

 

Wcześniej Backup i synchro Kontaktów, Kalendarza - a potem mamy w półgodziny wszystko spowrotem :)

Link to post
Share on other sites

Wrócę sie do tego pobierania z zippyshare. Miałem Ucbrowser i spróbowałem ale dalej to samo, strona się odświeża a nic sie nie pobiera a jak pamietam na starym SE hazel spokojnie z niej pobierałem. Da sie ten problem rozwiązać ?

Edytowane przez dannyy
Link to post
Share on other sites

Posiadacze L920, ile wam trzyma bateria ? Bo mi około 1 dzień i 12 godzin korzystaniu z godzine dziennie maks.

 

I jeszcze jedno pytanie. Jak zakupię jakąś grę i zresetuje telefon do ustawień fabrycznych lub zaktualizuję, to nie muszę jeszcze raz kupować, a appka jest przypisana do konta Microsoft ? Czy dotyczy to też appek które były za darmo, a potem znowu były płatne

Link to post
Share on other sites

No z baterią w L920 nie jest za dobrze. Przy graniu zżera ~15-25% na godzinę (do 32 przy włączonym WiFi), przy przeglądaniu internetu też te 15-20% na godzinę. Z drugiej strony L920 ma problem, z magazynowaniem energii (tj. bardzo szybko bateria się rozładowuje nawet gdy nie korzystasz z telefonu).

 

Jeżeli kupiłeś aplikację i ją usunąłeś to później zamiast "Kup" masz "Zainstaluj ponownie", o ile się nie mylę.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Jeżeli kupiłeś aplikację i ją usunąłeś to później zamiast "Kup" masz "Zainstaluj ponownie", o ile się nie mylę.

 

Niestety nie. Przy zakupionej wcześniej aplikacji, dalej widnieje "Kup" (co jest niestety mylące). Dopiero po naciśnięciu na "Kup", wyskakuje nam komunikat, że "Ta aplikacja została już przez Ciebie zakupiona" i pojawia się możliwość instalacji (już bez płacenia oczwywiście). Irytujące to jest, ale pewnie tego nigdy nie poprawią...

Link to post
Share on other sites

Wrócę sie do tego pobierania z zippyshare. Miałem Ucbrowser i spróbowałem ale dalej to samo, strona się odświeża a nic sie nie pobiera a jak pamietam na starym SE hazel spokojnie z niej pobierałem. Da sie ten problem rozwiązać ?

Wyłącz grafikę u mnie wywalało błąd z połączeniem a jak grafika wylączona pobierało.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...