Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pojawi się Android 5 - do płynnej pracy będzie potrzebował 16 rdzeniowego procesora, taktowanego 3 GHz oraz 8 GB RAM'u  

 

 

Takie były hejty na forach bo w WP były hardwerowo w epoce kamienia łupanego za topowymi androidami dopiero 1520 coś zmienia i za chwilę będziesz ćwierkał jakie to mocne sprzęty na WP. Powtórzę się jeszcze raz od kilku miesięcy używam kolejnego androida i nie miałem  żadnego laga.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Nie licz na to, każdy chce zagarnąć jak najwięcej dla siebie.

Już zapowiedziane, że WP i RT store będą jako jedno a właściwie RT zniknie z rynku. 

 

były hejty na forach bo w WP były hardwerowo w epoce kamienia łupanego
Jakby to miało większe znaczenie. 

 

od kilku miesięcy używam kolejnego androida i nie miałem  żadnego laga.
Cieszymy się razem z Tobą.
Link to post
Share on other sites

@Up.

To ja jeszcze dopowiem, że wczoraj bawiłem się trzema niby konkretnymi telefonami z androidem. Z1, SGS4 i HTC One. I powiem Ci, że moja L820 chodzi jednak trochę lepiej niż wyżej wymienione. W WP8 nie ma jakichkolwiek ścin, zwolnień, czy lagów. Wszystko chodzi "piknie jak w zegarku" (tu akurat dosłownie). :)

Link to post
Share on other sites

Mój kolega ma Samsunga i mu telefon się zawiesza (nie zacina, a zawiesza) przy robieniu zdjęć czy odtwarzaniu muzyki.

 

Edit:

Mam taki problem - mam najnowszą wersję oprogramowania dostępną dla Lumii 920 Orange. Bateria bardzo słabo mi trzyma - podczas grania z włączonym Wi-Fi zjada mi ~16-25% baterii na godzinę. W dodatku gdy wyłączę grę to taki poziom zużywania baterii (mam mierzenia tego specjalną apkę) przez jakiś czas się utrzymuje, a gry nie mogę wyłączyć poprzez przytrzymanie przycisku wstecz (gra cały czas działa w tle, nie mam tego krzyżyka aby ubić proces/grę). Wam też tak szybko pada bateria w L920 podczas grania (czas czuwania nie jest zły, chociaż czasami zużycie baterii wskakuje do 5% przy bezczynności)?

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Po paru ładowaniach bateria się formuje to raz. Jak grasz przy włączonym wifi to nic dziwnego, że tyle pożera. Nie możesz normalnie zamknąć gry? Poza tym przy przytrzymaniu 'wstecz' jeśli jest niezamknięta gra to ona nie pracuje w tle (chyba, że ma to dozwolone - sprawdź w ustawieniach) więc nie zabiera zasobów.

To, że program Ci pokazuje takie zużywanie to nic dziwnego + te programy do monitorowania baterii same 'zjadają' baterię.

Link to post
Share on other sites

Mój kolega ma Samsunga i mu telefon się zawiesza (nie zacina, a zawiesza) przy robieniu zdjęć czy odtwarzaniu muzyki.

 

Edit:

Mam taki problem - mam najnowszą wersję oprogramowania dostępną dla Lumii 920 Orange. Bateria bardzo słabo mi trzyma - podczas grania z włączonym Wi-Fi zjada mi ~16-25% baterii na godzinę. W dodatku gdy wyłączę grę to taki poziom zużywania baterii (mam mierzenia tego specjalną apkę) przez jakiś czas się utrzymuje, a gry nie mogę wyłączyć poprzez przytrzymanie przycisku wstecz (gra cały czas działa w tle, nie mam tego krzyżyka aby ubić proces/grę). Wam też tak szybko pada bateria w L920 podczas grania (czas czuwania nie jest zły, chociaż czasami zużycie baterii wskakuje do 5% przy bezczynności)?

 

Miałem podobny problem jak ty, ale już jest lepiej. Bateria schodziła mi w ciągu 6 godzin intensywnego (ale bez przesady) używania.

Według jakiegoś poradnika znalezionego w internecie zrobiłem tak:

1. naładowałem telefon od zera do 100%

2. rozładowałem do 0% i podłączyłem ładowarkę

3. włączyłem telefon i od razu rezet w ustawieniach

4. 2 razy ładowanie od 0% do 100%

 

Mi pomogło, sam spróbuj  ;)

Link to post
Share on other sites

Mój kolega ma Samsunga i mu telefon się zawiesza (nie zacina, a zawiesza) przy robieniu zdjęć czy odtwarzaniu muzyki.

 

Edit:

Mam taki problem - mam najnowszą wersję oprogramowania dostępną dla Lumii 920 Orange. Bateria bardzo słabo mi trzyma - podczas grania z włączonym Wi-Fi zjada mi ~16-25% baterii na godzinę. W dodatku gdy wyłączę grę to taki poziom zużywania baterii (mam mierzenia tego specjalną apkę) przez jakiś czas się utrzymuje, a gry nie mogę wyłączyć poprzez przytrzymanie przycisku wstecz (gra cały czas działa w tle, nie mam tego krzyżyka aby ubić proces/grę). Wam też tak szybko pada bateria w L920 podczas grania (czas czuwania nie jest zły, chociaż czasami zużycie baterii wskakuje do 5% przy bezczynności)?

dziwisz sie, że przy Wi-Fi i graniu bateria szybko pada ? to normalne , może jakas trefna gra. ? zrób prosty test, używaj telefonu z godnie z przeznaczeniem (smsy, rozmowy). i sprawdz jak rozkłada sie czas pracy. 

Link to post
Share on other sites

Witam. Mama ma WP8 Nokie 520 a ja S2. Ostatnio dostała filmik przez What's up i nie mogła go odtworzyć. Pobiera się ale klikając nic się nie dzieje. Przytrzymując plik pojawia się opcja Dalej oraz Usuń. Kiedy przesłałem go sobie na swoją S2 to idzie bez problemu. Stąd moje pytanie jak odtwarzać filmiki z SMS,MMS What's Up na WP8 ? Trzeba mieć jakiś program zainstalowany ? Jakiś odtwarzacz viedo ?

Link to post
Share on other sites

dziwisz sie, że przy Wi-Fi i graniu bateria szybko pada ? to normalne , może jakas trefna gra. ? zrób prosty test, używaj telefonu z godnie z przeznaczeniem (smsy, rozmowy). i sprawdz jak rozkłada sie czas pracy. 

A gry I internet to nie jest używanie zgodnie z przeznaczeniem? Nie po to kupuje smartphone żeby wykonywać spodstawowe funkcje. Powinien trzymać zadowalająco również podczas gier.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...