Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to pokaż mi gdzie lumia 625 ma 300ppi, skoro mówisz że nie widać u niej pixeli.

Do mnie pijesz? Nie napisałem, że 625 ma 300ppi tylko, że taka wartosc jest wystarczająca w telefonie.

 

 

 

Rozbrajają mnie ludzi którzy piszę, żę muli im mocny hardwarowo andek z 100 aplikacjami a troche słabszy wp phone z 20 apkami na krzyz im nie muli....
 

A co jeśli mają 20 aplikacji na andku i muli? Albo 100 na WP8 i nie muli?

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

czytałem prawdopodobnie stare "niusy" mówiące o tym,że trzeba posiadać konto developerskie które kosztuje dość dużo jak na kieszeń studenta(w moim przypadku) i że można tylko zainstalować 2 aplikacje  na tym koncie.

 

Posiadasz/masz możliwość założenia konta dreamspark? Uczelnie dają taką możliwość. Przydałby się mail z końcówką edu i windows 8. Konto dev pozwala wgrać 10 aplikacji spoza marketu. Jest ich niewiele, a te płatne z marektu muszą być 'patchowane' zeby je zainstalować (tzn. nie ma możliwości pobrać pliku Xap z marketu i wgrać bezpośrednio płatnej aplikacji).

Link to post
Share on other sites

To już przesada z pisaniem że poniżej 200DPI jest w pełni wystarczające, bo nie jest. Już na 4.3" na SGS2 było średnio. O ile przy jako takim użytkowaniu tego nie widać (a przynajmniej na AMOLEDzie w S2 tak nie boli) tak jak zmienisz telefon na taki z ekranem HD to wtedy zobaczysz o co chodzi. Nawet głupie podpisy pod ikonami cieszą oko, bo nie są postrzępione.

I o ile full hd na 4.7" uznaje za bezsens, tak to HD musi być.

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A KTO pisał, ż poniżej ? Ja napisałem, że powyżej. Rozdzielczość trzeba dobrac do wymiaru ekranu. Jak ktoś wsadza 480x800 na 8 cali to piksele widać. Na 4.5 calach POWYŻEJ 200 pix/in - pikseli nie widać. Zakąłdma normalne używanie a nie patrzenie z 1 cm.

 

Lumia 625 to BUDŻETOWY sprzęt - ma być tani i dac ludziom duży ekran za rozsądne pieniądze - stąd kompromis. Ekran o większej rozdzielczości był by droższy. Zresztą telefon to nie tablet - 4.7 cala to za dużo. Jako telefon za duży, jako tablet za mały - to moje zdanie. Ale rozumiem - że są tacy, którzy lubią duże ekrany. :)

Link to post
Share on other sites

a cóżto za smartfon ma 2 jajka 1,5 ghz i 1 gb ramu? Jak go zaśmieciłeś to ci wydajność spadła. Rozbrajają mnie ludzi którzy piszę, żę muli im mocny hardwarowo andek z 100 aplikacjami a troche słabszy wp phone z 20 apkami na krzyz im nie muli....

 nie będę wchodził w temat szkolnictwa itp, ale czytanie ze zrozumieniem kuleje u Ciebie, w swoim poście zaznaczyłem ze jest to tablet PENTAGRAM TAB 8.5 , na dodatek nie zaśmiecam tabletu zbędnymi aplikacjami korzystam raczej z bardzej tych przydatnych(Adobe Reader, Kingsoft Office, 2-3 Gierki typu Agry Birds, Benjin Banana coś takiego chyba, przepisy kulinarne , tvn player + standardowe aplikacje zainstalowane juz w sofcie) . Następnie dodałem: 

 

jednak po zapoznaniu się z zasobami marketu windowsowego jestem w szoku, tak w szoku, aplikacje które użytkowałem na tablecie są na WP 8,
. Więc możesz się domyśleć ze korzystam z mniej więcej tych samych aplikacji na telefonie co i na tablecie. Jak zaznaczyłem w poście wyżej, jest to tylko moje osobiste odczucie. 

 

 

 

Posiadasz/masz możliwość założenia konta dreamspark? Uczelnie dają taką możliwość. Przydałby się mail z końcówką edu i windows 8. Konto dev pozwala wgrać 10 aplikacji spoza marketu. Jest ich niewiele, a te płatne z marektu muszą być 'patchowane' zeby je zainstalować (tzn. nie ma możliwości pobrać pliku Xap z marketu i wgrać bezpośrednio płatnej aplikacji).

Tak posiadam takie konto na dreamsparku , dość często korzystam z niego , darmowy "oryginalny" system. Pracuje natomiast na W7 , rozumiem ze do współpracy wymagany jest system W8. Odezwę sie na priv. 

Link to post
Share on other sites
Proszę, skończcie fanbojować z tymi lumiami bo to się robi żałosne.

nakręcasz się już se7enfiy :)

L625 - 201ppi, iPad 2 - 132ppi, iPad mini - 163ppi - komfort IMO jest większy w ppi powyżej 300 jak pisał BARTOL48, jednak ppi 200+ (160+ w tabletach) jest wystarczające do codziennego użytku - tym bardziej, że większość osób nie czyta e-booków na smartfonach  :)

 

...kolejną sprawą jest Samsung Ativ S - dla mnie z leksza niezrozumiałym jest kupno L625 kiedy za te same pieniądze jest Ativ S.

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może coś takiego:

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/pc-remote/66e0f384-7220-e011-854c-00237de2db9e

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/teamviewer/afadc741-961a-4677-b490-c1777bdfe9e5

 

Nie testowałem ich więc nie wiem jak działają.

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

miało być przez bluetooth a nie przez neta

jedną apke już testowałem ale była ujnia blumote się nazywała

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...