Skocz do zawartości

Recommended Posts

4 sekundy, nieźle. Na HOX co najwyżej to chyba 1/2 mogę zrobić. Zrobisz fotkę widoku za oknem teraz z takim czasem naświetlania? HOX dość dużo światła łapie jak na telefon przy ciemności - SGS2 czy SXS mogą się schować.

 

To, że można RAW'y robić nic nie znaczy jak mamy słabą matryce i kiepski obiektyw. :) bo dostajemy kiepskiego Raw'a. 

Mi2S już miało bardzo dobre aparaty także Mi3 myślę że nie będzie odstawał. A nawet jeżeli to i tak lepiej dostać RAW bez odszumiania i wyostrzania i jak już to samemu się w to pobawić niż ma upośledzona automatyka to zrobić - bolączka np. Sony.

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites
4 sekundy, nieźle. Na HOX co najwyżej to chyba 1/2 mogę zrobić. Zrobisz fotkę widoku za oknem teraz z takim czasem naświetlania?

zdjęcia wychodzą wspaniale nocą - to jest największy plus tego aparatu (lampy nigdy nocą poza domem nie używam). Wokół domu mam bardzo dużo lamp - nie uzyskam oczekiwanego efektu robiąc teraz. Na dniach jednak postaram się, ok?

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

prosze mi na pisać  jak to jest z obudowami w lumiach. macałem w orange lumie 920 czarną i miała matową taką jakby gumowaną troszke natomiast jak bym chciał żółtą to jest chyba śliska? proszę opisac ten aspekt bo sprzedałem już swojego samsunga s3 i chce już podjąć decyzje do zamwóienia ale jestem ciekaw z tymi obudowami...

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to Lumia 920 w kolorach białym, żółtym i czerwonym wystepuje w wersjach Matowych i Błyszczących. Nie jestem tego pewny ale cos mi się tak obiło o uszy. 

 

Najlepiej przejź się do salonu GSM i poproś o pokazanie obu wersji - porównasz sobie sam. Ja wolę matowe - ale sporo moich cnajomych woli błyszczące.

Link to post
Share on other sites

http://www.dvice.com/sites/dvice/files/styles/blog_post_media/public/iPhone-5C-martin-hajek.jpg?itok=BeIGb-bG

http://www.winbeta.org/sites/default/files/nokiatrolltweet.jpg

 

Ale na tym nie koniec :) Apple szaleje ostatnio... brak własnych pomysłów nie tylko na wzornictwo fona ale i na... datę ogłoszenia iPad'a?

http://www.wpcentral.com/apple-following-nokia-announces-media-event-same-date

According to our brothers and sisters over on iMore, we'll be looking at iPad and Mac announcements.

This is for the date of October 22nd, the same day of Nokia World in Abu Dhabi, which we're attending ourselves.

The new iPad 5 is set to be unveiled, as well as a possible Retina iPad mini.

:D lol panom z Cupertino chyba się skończyły pomysły... lub boją się premiery nowych Lumii :)

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
[table]
Year   RIM     Symbian   iOS         Android     Bada   Windows Phone     Other Smartphones   

2012   5.1%     4.2%     19.1%      66.2%       2.3%     2.5%                         0.5%   

[/table]

Pewnie też spokojniej odetchnęli po wieściach o uśmierceniu symbiana. To jednak był poważniejszy konkurent   :P

 

Nic dziwnego że w tym dziale tyle przepychanek. Uszczypliwości i ogólna atmosfera "każda myszka swój ogonek chwali" jest mocno zniechęcająca. 

 

A te nowe, kolorowe mydelniczki od jabłeczników są paskudne jak noc. Z dedykowanym coverem wywołują u mnie napad trypofobii. HTC i nokie wyglądają w tych kolorkach lepiej. 

Link to post
Share on other sites

To świństwo ze strony Apple'a, że robią premierę w ten sam dzień.

 

@up 4% światowego rynku to mało? Teraz głównie walczą o nowych użytkowników, którzy jeszcze nie mają smarta i dzięki Lumii 520 udaje im się całkiem nieźle.

 

 

w tym dziale tyle przepychanek. Uszczypliwości i ogólna atmosfera "każda myszka swój ogonek chwali" jest mocno zniechęcająca.

Niestety niektórzy trzymają stronę producentów zamiast konsumentów i stąd takie walki. Nie potrafią przyznać, że coś co kupili ma wady.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W Polsce wg ostatnich doneisień : Windows Phone jest na drugim miejscu z 19% procentowym udziałem w rynku. W ostatnich latach obsrwuje się spadek udziałów Androida, który jest na pierwszym miejscu - zaś WP notuje szybki przyrost.

Pod koniec Września wg Microsoftu sprzedano Milionowy telefon z WP. :)

 

Najpopularniejszym smartfonem WP8 jest obecnie Lumia 520 oraz HTC 8S razem mają ponad 50% rynku WP - zaś trzecim najpopularniejszym modelem jest : UWAGA : LUMIA 820 (17% rynku WP) :) Nokia ma też nie całe 70% rynku urządzeń z WP.

 

W Rosji, Indiach, Ameryce Południowej - WP8 notuje duże przyrosty sprzedazy - zaś Android spadki. Najbardziej stabilny jest iPhone - wg. analityków IPhone sprzedaje się tam słabo - z uwagi na cenę. Zaś popularność najtańszym modeli WP8 tłumaczy sie szybkim, płynnym systemem, dobrą jakością wykonaina - mniej zamożni konsumenci nie mają alternatywy po za Androidem, który jest znacznie gorszy z segmencie tanich smartfonów.

Link to post
Share on other sites

@evleaks poinformował bodajże wczoraj, że Nokia ma w planach Lumię 1320 (Batman) ;)

Zapowiada się kolejny high-end smartphone. Ciekawe ile cali będzie mieć ekran?

Tymczasem Apple ogłosiło datę premiery nowych iPhone'ów w kolejnych krajach (m.in. w Polsce) na 25.10.2013 ;)

Mam nadzieję, że 1320 zostanie pokazana w Dubaju nim ostatecznie zdecyduję się zostać przy ogryzku i kupić 5S.

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...