Skocz do zawartości

Wycena xbox 360 rgh2 Jasper


Recommended Posts

Witam mam na oku do kupienia konsolę Xboxa 360 Elite 120Gb na płycie płycie Jasper. Jest przerobiona RGH 2 napęd Liteon Lt 3.0. Data produkcji 2009-11-10. Dodatkowo w zestawie drugi dysk zewnętrzny w obudowie 160 Gb. Potrzebuję waszej pomocy na co zwrócić uwagę, o co pytać sprzedającego i najważniejsze jaką kwotę warto maksymalnie na nią przeznaczyć.

Link to post
Share on other sites

Na początku niech Ci zrobi zdjęcia tyłu tego xboxa(dobrej jakości) aby zobaczyć datę produkcji, oraz wtyczkę, jak wpiszesz w google grafika "xbox 360 jasper" to pojawią Ci się zdjęcia tyłu xboxów i tam będą napięcia, wtyczka itp. i sprawdzisz sobie z tym co Ci wyśle sprzedawca. Spytaj się czy z laserem nie ma problemów, czy konsola nie jest oflagowana oraz zbanowana na xbox live. Za takiego xboxa jak tutaj podałeś nie dawaj więcej niż 500-550(jeśli daje jakieś fajne akcesoria i gry) zł razem z wysyłką. Sam sprzedałem podobnego tylko że 20GB dysk za 380 razem z wysyłką.

Napisałeś że jest przerobiona na RGH ale on daje też napę Liteon przerobiony na LT 3.0 tak? Bo to dosyć dziwne ...

Edytowane przez KamellotK1
Link to post
Share on other sites

Data produkcji jest potwierdzona. Daje mi w gratisie kabel HDMI. To jest ten jasper już 150W. Koleś mówi, że nie jest zbanowana. O oflagowanie się nie pytałem.

 

W skład zestawu wchodzą:

- kable

- zasilacz 150W

- konsola z rgh2 i lt 3.0 na napędzie Liteon z dyskiem wbudowanym 120GB

- 1 pad

- dodatkowy dysk zewnętrzny 160GB

- gry na dyskach

 

W sumie to jade sam sprawdzić tego xboxa i zobaczyć co w trawie piszczy. Martwi mnie fakt, że człowiek nie ma ani dowodu zakupu ani pudełka i tłumaczy się kupnem konsoli przez allegro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...