Skocz do zawartości

MSI 7850, 3570K, GD55


Recommended Posts

Potrzebuje Waszej pomocy związanej z wycena następujących części:

 

 

Procesor I5 3570K

Plyta MSI GD55 Z77

Karty graficzne MSI 7850 TF3 (dwie sztuki)

Noctua D14

Dysk SSD Agility 3 60gb

 

Wszystko zostało zakupione w UK (overclockers.co.uk), stad wątpię iż gwarancja obowiązuje w Polsce, nie posiadam pudelek (brak miejsca)

Link to post
Share on other sites
że -40%.

 

Czyli

 

CPU - 450zl

płyta - 250zl

grafika - 2x450zl

SSD - 150zl

D14 - ok 100zl

 

 

 

co do chłodzenia i dysku nie mam pojęcia.

 

Za to będą grosze, dysk nie jest najwyższych lotów a na d14 każdy mówi "bleeee" 

Link to post
Share on other sites
za grafikę po 550 zł za sztukę

za 600-650 zł masz nowe.

 

noctua - 170

proc - 500

płyta - 290

gpu - 400

ssd - 110

 

 

Dodo jakby co to zamawiam płytę o procka, za procka mogę dać 500 a za płytę 300 zł, deal ?

już nie 1100-1200? ;)

Link to post
Share on other sites

Procek używany bez gwary można sprzedać na allegro nawet za 700zł, tak są takie jelenie co za tyle kupują, szczególnie jeśli udowodnisz, że się dobrze kręci na niskim napięciu :P

Mobo na luzie powinna pójść za 250-300 zł

GPU 500-550zł choć w tym przypadku ludzie mogą grymasić bo nie ma papierowej gwarancji

Noctua szkoda że wcześniej nie widziałem tego wątku bo sam bym się skusił, cena koło 150-180zł

SSDkoło 100-120zł to uczciwa cena, ale na allegro jest sporo jeleni wiec może pójść za więcej :P

 

Kwestia gwarancji.

Z tego co się orientuję to istnieje coś takiego jak "gwarancja europejska", kupisz coś w Hiszpanii i możesz reklamować w Polsce nawet bez paragonu. Trzeba zarejestrować dany produkt na stronie producenta, następnie wysłać zapytanie o serwis bez dowodu zakupu. wtedy gwarancja jest liczona od daty zejścia danej rzeczy z linii produkcyjnej. Jeśli załapałeś się w widełki to wysyłasz graty na własny koszt do serwisu :) Ja tak załatwiałem sprawę z paroma płytami ASUSA, GIgabyte i jeszcze z czymś :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...