Skocz do zawartości

Toshiba (nr błędu, wifi, blue screen) - macie pomysły?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez grzegorz01,

Recommended Posts

Żeby od razu pominąć domysły, to podaję co już mam:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Stop: 0X0000000A (0X017F0304, 0X00000002, 0X00000000, 0X804D9B64)

 

http://images63.fotosik.pl/54/81fa07fec029fb3cm.jpg

 

Komputer to zasłużona już Toshiba Satelite, taki domowy komputer rodziców stojący w miejscu, bez żadnych uszkodzeń mechanicznych.

 

Na podstawie informacji ze strony MS i Toshiby problem dotyczy WLAN. Blue screen wyrzuca ok. 4-5 sekund po uruchomieniu lub przy wczytywaniu. Sterowniki przerabiałem już wszystkie, bo podobno to one są problemem. Zainstalować je mogę w trybie awaryjnym, bo inaczej nie ma szans. System wrzucałem od nowa i już barkuje mi pomysłów. Tak na wszelki wypadek podmieniałem nawet dysk twardy i ram.

 

Znalazłem w sieci kilka pytań o ten błąd, dyskusji i żadnych skutecznych rozwiązań. Co najzabawniejsze wiele osób podkreśla, że problem występuje np tylko w domu, a w pracy czy w innej sieci już nie. Taka kolizja z jedną siecią lub urządzeniem.

 

Macie jakiś pomysł na to?

Edytowane przez grzegorz01
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Teraz mi przyszło na myśl, że podmieniałem kartę, ale nie wyrzucałem całkiem. Na jednej i na drugiej BS, a bez karty? Bez karty działa i mam wrażenie, że sprawniej. Wniosek taki, że mam obie karty uszkodzone i podmieniałem złą, na złą. Nie chcę zapeszać, ale od 10 minut chodzi, włączałem film, zdjęcia, test i nic się nie dzieje.

 

Dzięki za podpowiedź Paweł. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...