Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli nie w.w to może te? MediaTech MT390 or Sony ECM-DS70P

Ja nie szukałbym czegoś w tym pułapie cenowym, tylko uzbierałbym i miałbym dobry mikrofon pojemnościowy + jakaś konkretna karta dźwiękowa, niż bawić się w takie mikrofony.

Link to post
Share on other sites

No waśnie mam ograniczony budżet do około 140 zł. I kupuje za 83 zł sennheiser hd 201 i do tego jakiś mikrofon  ten sony nie będę miał go gdzie zabardzo wpiąć a mediaTech  Jest ok ale ja mieszkam w Częstochowie  i tam go nie kupisz najbliżej jest katowice i koszt przesyłki to już lepiej kupić coś droższego..

Link to post
Share on other sites

Banjo, twierdzisz, że do rozmów skype i ts3 potrzeba mikrofonu pojemnosciowego oraz dobrej karty dzwiękowej? Grubo przesadzasz... Spokojnie wystarczy mikrofon za te 30-40zł...

Edytowane przez cocaine01
Link to post
Share on other sites

Ja miałem różne przygody z mikrofonami zawsze coś z nimi było nie tak albo trzeszczał, pierdział albo był za cichy. W końcu się wkurzyłem i postanowiłem, że sam sobie zrobię mikrofon. Na allegro dorwałem wkładkę elektretową panasonic wm-61a za chyba 10 zł do tego wtyczka jack kawałek kabla mikrofonowego, termokurczka z kawałkiem drutu do wyginania końcówki i gąbką na samym końcu. Po zmierzeniu napięć wyszło, że napięcie jest w zakresie pracy i dalej to już tylko zdolności manualne. Działa dużo lepiej niż normalny mikrofon kupowany w sklepie pomimo tego, że od ust mam jakieś 70cm to i tak słychać wszystko bez żadnego przedwzmacniacza ani gainu w sterowniku karty dźwiękowej. Wiadomo nie ma żadnej redukcji szumów ani nic ale jeśli ktoś chciałby się bawić to można na allegro gotowy zestaw kupić i złożyć samemu.

Link to post
Share on other sites

Banjo, twierdzisz, że do rozmów skype i ts3 potrzeba mikrofonu pojemnosciowego oraz dobrej karty dzwiękowej? Grubo przesadzasz... Spokojnie wystarczy mikrofon za te 30-40zł...

 

Skoro dla autora Zalman jest nie odpowiedni, to co pozostaje?

Ja mam aktualnie Media-Tech SFX PRO2 (MT392) i nie narzekam.

Edytowane przez Banjo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...