Skocz do zawartości

Audigy 4 (SB0610) - trzaski


Recommended Posts

Gość usunięty

Witam,

 

Posiadam kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Audigy 4, którą wyciągnąłem ze starszego komputera. Karta ta w tamtym komputerze działała poprawnie. Po zainstalowaniu tych sterowników wczoraj karta działała poprawnie. Dzisiaj, zarówno w głośnikach jak i na słuchawkach podczas odtwarzanej muzyki słychać trzaski, Testowałem na narzędziu dxdiag oraz na odtwarzaczu VLC (zarówno pliki z muzyką jak i filmy).

 

W czym może być problem i jak jemu zaradzić?

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Dzięki za poradę, zrobiłem jak zasugerowałeś - na starym sprzęcie karta działa poprawnie, zatem to prawdopodobnie nie jest jej wina. Teraz podpiąłem ją z powrotem do peceta, w którym wystąpił problem ale do innego slotu PCI - dodatkowo musiałem ponownie dograć sterowniki. Po tej czynności przetestowałem kartę narzędziem dxdiag - trzeszczenia nie było, dźwięk płynny i lepszy niż na jakiejkolwiek integrze, którą dotychczas używałem. Na razie kupiłem z allegro Audigy 2 Value (SB0400) która docelowo będzie siedziała w tym pececie na sterownikach, które podlinkowałem wyżej - mam nadzieję, że wszystko będzie z nią ok. Sprzęt ten idzie do ciotki do przeglądania internetu i filmów zatem musi działać po japońsku czyli jako tako (będzie to Athlon II x2 255 + Radeon HD x1950 Pro 512MB + 4GB DDR2 na starszej już płycie Asus M2N-SLI Deluxe).

 

Dziękuję za pomoc, plusik leci :D

 

A jakby co to się jeszcze odezwę w tym temacie.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...