Skocz do zawartości

Wysuszona pasta


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Arlekin,

Recommended Posts

Zamówiłem paste w sobote, lecz koleś dopiero dziś zamierza ja wysłać, więc potrwa jeszcze to 3-4dni.

Aktualnie mam wysuszoną paste, która ani troche nie przewodzi ciepła.(radiator zimny)

Na te 3-4dni mógłbym coś poradzić? Dodać troszke przegotowanej wody albo usunąć paste?

5 sekundowy test everestem to skok od 50 stopni do 100C, o flashu moge pomarzyć bo od razu wyłącza komputer.

Edytowane przez jackraymund
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

http://forum.pclab.pl/topic/577993-Zamienniki-pasty-termoprzewodz%C4%85cej/

 

LessGrossmann, dnia 18 Lip 2013 - 14:46, napisał: polecam paste do zembow, jak masz emergency i brak temopaste i ogramna potrzebe zagrania w gierke, daje rade i o wiele latwiej schodzi jak chcesz nalozyc pozniej normalna paste.

 

 

Cytat   Ja kiedyś zamiast pasty termoprzewodzącej użyłem pasty do zębów - jechałem na tym pół roku i później miałem temperatury w pulpicie 100C ( dziwne że się nie wyłączał ), odpalając grę wyłączał się. Po zmianie pasty ( posiadając standardowy cooler ) temp. spadła do 55stopni, obudowa formatu mATX. Jestem dumny z marki Colgate dla białych zębów  
  Edytowane przez rysiek-z-klanu
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@killerjestjeden

wyłączyłem aero w win, wszystkie kable usb których nie używam. I-coola włączyłem, lecz nie widziałem w tym sensu, ponieważ flash, gra od razu włącza 100%, to niech chłodzi cały czas ;f

@rysiek

HAHA piękny sposób, ide pastować, potem zdam relacje :D winterfresh(3 kolorki)

Edytowane przez jackraymund
Link to post
Share on other sites

sorka że tak długo ale mi się procek pogiął ;f

Aquafresh 3+ Multi Active

idle cpu 27, core1 34, core2 31

stres 2minutowy 50C

ciężko mi opisać co chciałbym wam powiedzieć :D

dzięki wielkie

@up dla mnie to tylko trust info, przeciwieństwo zjedzenia ;f(w dobrym znaczeniu)

Edytowane przez jackraymund
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...