Skocz do zawartości

Nowa mysz optyczna (100-300 ZŁ)


Recommended Posts

Witam serdecznie! 


 


Mam dylemat dotyczący wyboru nowej myszy.


 


Potrzebne informacje:


 


Chwyt: Palm grip, Fingertip grip


Budżet: 300 ZŁ


Podkładka: Tesoro Aegis X2


 


Dłoń mam dosyć małą  http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/smile.png.


 


Jaką mysz optyczną polecicie w tej cenie?


 


Z góry dziękuję za pomoc http://www.forumpc.pl/public/style_emoticons/default/smile.png


 


Co myślicie o Thermaltake Saphira?


Link to post
Share on other sites

Logitech G400s ??Tylko wersja z "S" koniecznie - "czysta" G400 ma rolkę do bani - czasem skocza sobie o dwa stopnie, zamiast o jeden, poza tą mała wadą nawet g400 to dobry produkt i godny polecenia.

Sensor optyczny w tych myszkach jest jednym z najlepszych z jakimi pracowałem (również wolę optykę - większa precyzja niż na tych laserach z 5k DPi). Do tego jest bardzo wygodna i dobrze leży w dłoni (zaznaczam że również mam raczej niezbyt wielkie dłonie), z tym że to "pełna" myszka - nagarstek siada na myszce, a nie szura po biurku - nie wiem jak z tym u ciebie jest - wolisz żeby całą dłoń spoczywała na myszce, czy wolisz ją palcami trzymać ? 

Link to post
Share on other sites
Deathadder 2012

2013 :->  

 

 

Logitech G400s ??Tylko wersja z "S" koniecznie - "czysta" G400 ma rolkę do bani

U mnie śmiga rolka elegancko, lepiej niż w DA.

Masz g400s? Moim zdaniem zmienili tylko dizajn (dobrze, że nic więcej).

 

Sam mam mała łapkę i organoleptycznie polecę g400 (pod warunkiem, że trzymasz mychę układem 1+3+1) oraz DA (jeśli często zmieniasz DPI to sobie ją odpuść).

Saphira też jest fajna, jest jeszcze bardzo poczciwa mysz roccat savu.

Z pewnością której byś nie wybrał to od strony technicznej będziesz zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Na to pytanie tylko Ty jesteś w stanie sobie odpowiedzieć, ponieważ czujesz jak Ci się na niej pracuje.

Najbardziej obawiałbym się o LOD i jittering z tego powodu, że podkładka jest kolorowa, ale w tym przypadku są to subtelne różnie i jeśli wszystko śmiga elegancko to bym zostawił.

Link to post
Share on other sites
Masz g400s? Moim zdaniem zmienili tylko dizajn (dobrze, że nic więcej).

Mam tylko g400  ;) Problem z rolką jest znany na tym modelu - z G400s jest tak że to nowość stąd może brak informacji o wadzie. Możliwe też że Logitech poprawił g400 w fazie produkcji. I dont know ... gdybanie takie  ;)

Tak czy siak moja g400 czasem sobie "pryknie" z du*y o oczko w górę, bądź w dół - nie jest to jeszcze tak wkurzające jak np.dwu-klik w Razerach, ale według mnie warto uprzedzić kupującego o takim stanie rzeczy. Generalnie ideałów niema - zawsze i wszedzie można trafić na walniętą sztukę - chodzi, tylko jak duża szansa jest na to.

Link to post
Share on other sites

Zależy jak szybką chcesz powierzchnię, bo ta podkładka sama w sobie jest bardzo wolna. Z Zowie będzie trochę jeszcze wolniejsza. Pod Zowie to bym Ci radził chociażby zowie g-tf speed lub rough jak chcesz szybszą powierzchnię, jak coś średniego to goliathus speed, ale wersję jak największą abyś miał dużo ciemnej powierzchni a jak wolna to Tesoro Aegis jak najbardziej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...