Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

@2UP Nie musi być instalka, może być już zainstalowana gra, ja przeniosłem samą grę jak skapnąłem się, że origin domyślnie instaluje na C, a później tylko wskazałem mu gdzie ona jest.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites

bar1004, właśnie to miałem na myśli. Po formacie i postawieniu systemu, zostawiłem BF tam gdzie był zainstalowany (Origin i Steam mam na innej partycji niż system). Kwestia zainstalowania origina i wskazania gdzie siedzi poprzednio już zainstalowany BF (Origin Games) :) zero zasysania prawie 30 GB :)

Edytowane przez MorbidVisions
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba załatwic kilka slotów więcej :D, mnie się fajnie grało na wyspie Chark, i Okar za działkiem :P

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Ja w czołgach nie błyszczę. Wolę biegać na piechotę co było widać na sekwanie w pierwszej rundzie (później trzeba było się pobawić trochę)

Muszę kogoś w końcu zespawać robocikiem bo nie mam mtara do tej pory :/

Link to post
Share on other sites
czarek zestrzelił mnie raz samolotem gdy z bazy startowałem, a gdy już go zdejmowałem, to za każdym razem wyskakiwał ...

 

Na wyspie chark ja też wyskakiwałem jak mnie tyrałeś %-)

Edytowane przez zapxify
Link to post
Share on other sites

Mi się BF ściąga po zmianie OS :/  Pewnie wieczorem wbiję :D

Panie, zrób sobie Pan kopię BF'a i po instalacji systemu wrzuć Pan do folderu oirigin games i nic nie trzeba ściągać ;)

Link to post
Share on other sites

I tak jest z każdą grą, na każdej platformie typu origin czy steam :P ja mam całą kopie steama zrobioną, bo chyba bym się pociął, gdybym miał ściągać ponad 300GB z moim netem 6Mb xD

 

A co do serwera, to z dnia na dzień jest coraz lepiej, ja ostatnio nie mam czasu, ale od weekendu powinienem mieć go więcej, więc napewno zawitam ^^

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...