Skocz do zawartości

Zmiana z Visty na XP - stery.


Recommended Posts

Witam. Aktualnie mam Asusa F5VL. Działać jakoś działa, jednak gwarancja się kończy a dziad wolny jak... Nie chce się bawić w oddawanie go etc. bo potrzebuję go kilka razy dziennie. (T2330 , 3gb ram 667mhz(2 dorzucone), x2300 mobility)

Myślałem więc nad zmianą systemu.

http://asus.com.pl/product.aspx?P_ID=1PQNlXObYCIOnM44

Tu jest pełna lista sterów. Jednak co wiąże się ze zmianą systemu? Rozumiem, iż pełen format i reinstall sterów, jednak których?

Myślałem nad ATK, Audio, VGA i inne (LAN, Modem, Card Reader, Touchpad - rzadziej używany, ale zawsze, Power4 Gear Utility, może kamera) Coś jeszcze? Nie korzystam z wifi i "blutufa".

Te wszystkie hotfixy z "Utilities" też są "potrzebne"? Proszę o stosunkowo szybką odpowiedź. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe, lecz nie wiem czy opłaca się inwestować w siódemkę. Laptop służy głównie do Offica, oglądanie filmów i gry typu Herosy 3 :menda:. Pozatym, nie wiem czy stery od Visty będą działać(oficjalnie nie ma 7 na liście).

Link to post
Share on other sites

Laptop będzie działał nawet bez doinstalowywania sterowników, a ty wymieniłeś wszystkie najważniejsze. O nic się nie martw. XP ma zapewnione wsparcie jeszcze na kilka ładnych lat i z pewnością twojemu laptopowi będzie z nim lżej. Nie ma sensu inwestować w Windows 7, jeśli używasz laptopa do tak prostych celów (osobiście to w ogóle nie widzę sensu inwestowania w Windows 7, jeśli ktoś już ma XP).

Link to post
Share on other sites

Z Utilities polecam IP Switch - przydatny programik gdy przemieszczasz się między różnymi sieciami, które mają różne ustawienia - i Power4Gear - dużo lepsza konfiguracja oszczędzania energii niż ta systemowa (szczególnie w XP).

 

Resztą nie zaśmiecaj systemu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...