Skocz do zawartości

Recommended Posts

U mnie to koszt ok 700zl.

 

Ponownie mi sie nudzi w domu

 

/edit

Moglem usunąć okno z kadru.

 

 

 

 

 

Trochę kusi mnie FF, może kiedyś zmienię.  

 

Ja przesiadłem się z 50D na 5D i różnica jest nieporównywalna :)

 

Tylko kasiory na eLki nie ma za bardzo - wydatki i priorytety inne :(

Link to post
Share on other sites

Kłóciłbym się akurat który model warto bardziej kupować (50d vs 5dm1).. pełna klatka ma swoje plusy w głębi ostrości ale poza tym faktem więcej plusów ma 50d... często minimalne różnice ale jednak. Co by jednak nie wybrał oba modele nie mają 100% krycia w wizjerze a odkąd mam to w d600 w końcu jestem w pełni zadowolony i skończyło się usuwanie 5% zdjęć przez częste przymusowe przekadrowywanie.. przy 12-14mpx to jednak sporo bo czasem brakuje bez skalowania do druku jednak.

Link to post
Share on other sites

te wszystkie pola ostrości wszędzie idą po szerokości... a ja bym chciał by szły po wysokości.. może kiedyś takie coś pode mnie zrobią u Nikona... :)

 

------

 

to zdjęcie moje będzie latało teraz po świecie.. najpierw Warszawa, potem Londyn, Kreta i coś tam jeszcze. Właśnie wróciłem z wernisażu gdzie to zdjęcie dostało się do dwudziestki finałowej konkursu portalwarszawski ..na podium mnie nie było ale nagrody nie były jakieś wybitne by żałować.. karta pamięci, pokrowiec za 69zł... jedynie za pierwsze było coś wartościowe co można by sprzedać na allegro czyli Fujifilm X-A1 ;) tak czy siak wystawa po Europie jest ciekawym początkiem roku (mimo że się kończy) bo oczekuję wyników paru bardziej prestiżowych konkursów :)

 

 

 

"Circles" | 16.08.2014 | Warsaw, PL

(zdjęcie ze wczorajszego Photowalka zorganizowanego z Thomasem Leuthardem podczas jego pobytu kilkudniowego w PL)

 

 

 

Edytowane przez dodo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

dziś gotowałem w domu... tym razem kuchnia meksykańska zawitała na stół.. siostra przybyła której nie widziałem ponad rok i poprosiła o jakieś proste zdjęcia portretowe (osobiście portretów to ja nie potrafię robić..) i coś tam zrobiłem.. było już po 19 więc już zbyt kolorow nie było ale.. jakoś poszło ;)

 

_DSC0027.jpg_DSC0029.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

to zdjęcie moje będzie latało teraz po świecie.. najpierw Warszawa, potem Londyn, Kreta i coś tam jeszcze. Właśnie wróciłem z wernisażu gdzie to zdjęcie dostało się do dwudziestki finałowej konkursu portalwarszawski ..na podium mnie nie było ale nagrody nie były jakieś wybitne by żałować.. karta pamięci, pokrowiec za 69zł... jedynie za pierwsze było coś wartościowe co można by sprzedać na allegro czyli Fujifilm X-A1 ;) tak czy siak wystawa po Europie jest ciekawym początkiem roku (mimo że się kończy) bo oczekuję wyników paru bardziej prestiżowych konkursów :)

 

"Circles" | 16.08.2014 | Warsaw, PL

(zdjęcie ze wczorajszego Photowalka zorganizowanego z Thomasem Leuthardem podczas jego pobytu kilkudniowego w PL)

 
10382393_1037335652958196_18437409036330

 

 


a tak się prezentowało na wernisażu:
 

10683475_1111674355524325_3270616641930110687241_1111667622191665_91466244354754

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...