Skocz do zawartości

Recommended Posts

Większy śmietnik spotykam codziennie w lasach... akurat te konkretne lampiony są 'eko' (szybciej się rozkładające). No i najważniejsze... jeśli to jest śmietnik to odpowiedz sobie dlaczego nie jeździsz hybrydą, a najlepiej to rowerem dbając o środowisko. Kropka.  :ups:

Link to post
Share on other sites

Porównanie środka lokomocji, który w dzisiejszym świecie jest niezbędny, do badziewnych lampionów, stwarzających nie tylko zagrożenie dla ruchu lotniczego, pożarowe, ale również śmiecących i to dość konkretnie - w Bydgoszczy po kilku tego typu imprezach miasto całkowicie ich zakazało - brzmi bardzo legitymacyjnie.

 

Bardzo daleko mi do eko-terrorystów, ale jeśli ktoś uskutecznia takie zabawy w okolicy lasu to nie posiada ani grama wyobraźni.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

O tym samym pomyślałem ,

Nawet chciałem wkleić pod postem MIKA fotkę straży pożarnej ale w pracy nie mam takich możliwości :P

Lecieć fajnie leci ale co jak spadnie nie tam gdzie trzeba...

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Uskuteczniamy takie coś na naszym weselu. Trzeba jednak zapłacić mietkowi który jeździ i zbiera śmieci bo taka jest umowa miedzy restauracją a okolicznymi mieszkańcami. Ważne jest też żeby kupić te szybkorozkładające się lampiony które znikną po dwóch mocniejszych deszczach jeśli wiatr zagna je zbyt daleko od mietka. To kawałek bibułki. Wyluzujmy.

Link to post
Share on other sites

Ważne jest też żeby kupić te szybkorozkładające się lampiony które znikną po dwóch mocniejszych deszczach jeśli wiatr zagna je zbyt daleko od mietka.

 

O tym właśnie pisałem, fakt, niedługo po lampionach spadła ulewa i lało do rana więc pewnie dużo z nich nie zostało. Przy okazji tak się zastanawiam co ma ta dyskusja do zdjęć? To chyba temat o zdjęciach a nie swoich przemyśleniach na temat bomby nuklearnej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...