Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam problem z przeglądarką, mianowicie często się freezuje na jakieś 30 sekund, zupełnie zamiera, i blaknie i przy okazji zwiesza komputer na ten czas, przeglądarka zainstalowana 2 dni temu, nie mam żadnych addonów, nie wiem czy to normalne w firefoxie? Ew jaką przeglądarką można zastąpić mozille, by była równie funkcjonalna, mam awersje do opery, słyszałem, że chrome jest szpiegowski, cokolwiek to oznacza, nie mam pomysłów, miałem przez jakiś czas maxtona ale jakiś problem z javą był i nie odpalała na nim, już nie mam pomysłów

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

no wtyczki zaktualizowałem i już się cieszyłem że śmiga, ale przed chwilą freeez okropny 2 minutowy:O


Zawieszanie/freeze było od razu po zainstalowaniu ? czy dzisiaj ?

 

bo ja u siebie zauważyłem dzisiaj "freeze" Firefoxa. Ale rano Adobe Reader się "update-ował".

 

Teraz , na szczęście, chodzi bez zastrzeżeń.

freezy od początku się zdarzały


w zasadzie od pierwszego odpalenia już były jaja, przeinstalowałem więc i to samo było


zdecydowałem się na przesiadke z maxtona bo on nie wydalał i ogólnie był powolny, i java nie chciała się na nim zainstalować, ale nie było takich problemów, że sie zwieszał, nie wiem, może jest jeszcze jakaś godna polecenia przeglądarka, którą można stestować

Link to post
Share on other sites

Bierz chrome :P Gufno a nie szpiegowski. Dilujesz narkotykami? Sprzedajesz dzieci? 

Ewentualnie przeinstaluj całkowicie ff wywalając wszystko co po sobie zostawi. 

nic złego nie robie, ale ostatnio były jakieś akcje z panem niejakim Snowdenem i tej sitwie rządowej, która może mieć dostęp kiedy chce do twoich danych personalnych, o tym że google z nimi współpracuje, a chrom googlowy jest, no i tak jakoś nie ufam tej przeglądarce, mimo że nie mam nic do ukrycia to jakoś wole jednak żeby byle kto, nie mógł mi np przeglądać historie, albo znać hasła do maila itp:)

jeszcze nie w polsce ale były już akcje na świecie, że gość napisał maila do kolegi że chętnie by wziął karabin i poszedł rozstrzelać nauczycielke od matmy, i mu zaraz policja wbiła do domu aresztując go za terroryzm:D póki co to w ameryce takie jaja są, ale kto wie co nas niedługo czeka

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Co nas czeka - nie wiadomo. Wiadomo jednak, że jeśli używasz Windowsa zawsze możesz teżużywać wbudowanego w niego Internet Explorera zamiast FireFoxa czy Google Chrome tudzież Opery.

Link to post
Share on other sites

nic złego nie robie, ale ostatnio były jakieś akcje z panem niejakim Snowdenem i tej sitwie rządowej, która może mieć dostęp kiedy chce do twoich danych personalnych, o tym że google z nimi współpracuje, a chrom googlowy jest, no i tak jakoś nie ufam tej przeglądarce, mimo że nie mam nic do ukrycia to jakoś wole jednak żeby byle kto, nie mógł mi np przeglądać historie, albo znać hasła do maila itp:)

jeszcze nie w polsce ale były już akcje na świecie, że gość napisał maila do kolegi że chętnie by wziął karabin i poszedł rozstrzelać nauczycielke od matmy, i mu zaraz policja wbiła do domu aresztując go za terroryzm:D póki co to w ameryce takie jaja są, ale kto wie co nas niedługo czeka

 

Nie muszą znać hasła do emaila aby je przeglądać :P Chociaż jak jest nikt nie wie. A hasła nie zapisuj w przeglądarce tylko np lastpass :P

Link to post
Share on other sites

Mam FF i też ma ścinki na początku, szczególnie jak loguję się na jakieś gry przeglądarkowe, ale potem jak się rozgrzeje to śmiga.

Ale jest jeszcze 1 problem z firefox'em...przy dłuższej ścince(1-2 minutowej) usuwa sam z siebie pamięć podręczną i wszystkie stronki muszą się od nowa ładować :/

Ale chyba ff lepszy niż chrome :)

Link to post
Share on other sites

Czasami warto usunąć z przegladarek niepotrzebny balast który często potrafi zużywać zasoby procka oraz pamięć

http://traxter-online.net/usuwanie-toolbarow-z-przegladarek-internetowych/

http://traxter-online.net/sponsoringowe-dodatki-w-instalatorach-aplikacji-freeware/

ADWCleaner

Edytowane przez Fix00ser
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...