Skocz do zawartości

gopro hd hero 2 vs gopro hd 3 black edition vs sony hdr-as15


Recommended Posts

Witam, planuje w przyszlosci zakupić kamere sportową jedna z tych trzech wyzej wymienionych.

 

wiem ze testow jest duzo itp ,filmow ,ale ciezko czasem zobaczyc wieksze roznice .

 

 

głownym moim celem bylo hero 2 albo 3 black edition ale zobaczylem ostatnio tego sony i sam nie wiem.

moglby ktos sie wypowiedziec na temat tych kamer. narazie stawiam na hd hero 2 ,bo jest troche tansza niz 3 black edition ale jak bedzie warto dolozyc to doloze  i jeszcze ten sony o ktorym niewiele wiem. bo o gopro czytalem .

 

ps.aktualnie posiadam sony hd-cx190 i jest okej :)

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites

Kolega posiada gopro HD hero 2 i jest ok, wiele razy na nim upadłem i nic się nie się nie działo. Ogólnie to sprawdzony produkt w dziedzinach sportów szczególnie tych "ekstremalnych" i brałbym go, a do 3 chyba nie warto dopłacać.
Ogólnie to przyczepialiśmy go do kasków, a jeździmy na BMX :D.

Link to post
Share on other sites

akurat to wiem ze kamerki gopro to ,,mocny ,, sprzet , ale wlasnie chcialbym zeby ktos sie wypowiedzial na temat faktycznych roznic, bo jeszcze ciekawa pozycja moze byc hero 3 silver edition bo jest w okolicach ceny gopro hero 2. wiec sam nie wiem, chcialbym jak najlepsza jakosc filmu ale rzeczy tupu wifi czy krecenie w rozdzielczosci 4k mnie nie interesuje :) ale chyba jakosc najlepsza ma wlasnie black edition.

Link to post
Share on other sites

Z Action Camem Sony mam do czynienia w sumie na co dzień. W porównaniu do GoPro przede wszystkim ma sporo lepszą stabilizację, bardziej naturalne kolory, tańsze akcesoria, dużo lepiej sobie radzi w kręceniu wieczorami lub nawet w nocy. Tam gdzie na GoPro nic nie widać na AS15 można spokojnie wszystko zobaczyć. W którymś porównaniu na internecie wyczytałem jeszcze, że transmisja obrazu przez Wi-Fi w AS15 ma mniejsze opóźnienia. No i dobra cena - normalnie w granicach 1299 zł w Media Markt, ostatnio na wyprzedaży za 1099 zł.

 

Zdecydowane polecam ;)

Link to post
Share on other sites

Osobiście zastanowiłbym się nad Hero 3 Black i Action Camem, ale raczej z naciskiem na tą drugą. Tańsza, tańsze akcesoria, bardziej naturalne kolory, dużo lepsza stabilizacja no i przy słabym oświetleniu radzi sobie nieporównywalnie lepiej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mój kolega ma GoPro Hero 3 Black Edition i zacna kamerka,na ustawieniu największej jakości mówił mi że przy obróbce komputer mu nie wyrabiał  :rotfl: Osobiście wybrałbym Hero 3 black,ze względu najwyższej jakości nagrywania,szerokim paśmie ustawień jakości,wytrzymałości,dużej ilości akcesorii, a gdybym miał mniej pieniędzy to wybrałbym Sony Action Cam zamiast Hero 2  ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

w tej chwili to raczej i hero 2 odpada jak i hero 3 black, teraz pojawil sie nowy jvc adixxion 2 , niedlugo wychodzi sony action cam 2  i garmin vrib (ciekawy moze byc ale dosyc drogi) ,bardzo fajny jest isaw a3 extreme ale ciezko u nas dostepny. w czm wybierac napewno bedzie a wiecej produktow na rynku to lepiej dla klienta :) o gopro 3 black wiele zlego sie naczytalem wiec troche szkoda mi by bylo wydawac ~1500zl i siedziec w niepewnosci czy trafila mi sie dobra sztuka czy felerna chociaz jakosc obrazu jest piekny wiec poczekam do premier nowych kamer i wtedy podejme decyzje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

to ze hero 3 black edition ma super jakosc to wszyscy wieddza tylko problemy sa z przegrzewaniem sie czy krotkim czasem pracy bateri ,poczekam na nowe wersje kamer ;)

To polecam Go Pro Hero 3+

Hero 2 ma podobną jakość do Hero 3 Silver. A przegrzewanie to raczej mit.

Edytowane przez Wemberr
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...