Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.

Mam problem , a mianowicie muszę na jakiś czas zamieszkać u babci z powodu przeprowadzki i brak internetu mnie nie zadowala . Wiem , że internet stacjonarny o ile można go tak nazwać jest lepszy , ale ja potrzebuję internetu mobilnego i moje pytnie do was brzmi jaki internet polecicie ?

Przypominam , że musi to być internet mobilny i bd on służył do gier .

 

Z góry dziękuję ! ; )

Link to post
Share on other sites

Sam sie rozgladam nad netem mobilnym dla mojego Tabletu Sony Xperia z. I chyba sie skusze na Plusa LTE. Dobry zasieg i ladne transfery. Testowalem u kumpla i czasami transfer w okolicah 50mbps - 60mbps wiec nie jest zle mowie o Download. Lecz sodzac o modemie w moim Soniaku to max poleci 40mbps

Link to post
Share on other sites

właśnie słyszałem że jest okej ten LTE ,ale czy starczy mi transfer jakiś 20gb na miesiąc grając w większości w lola oglądaniu filmików na youtube i przeglądaniu internetu ?


jeśli możecie to powiedzcie czy taka oferta mi wystarczy , bo ja nie mam pojęcia ponieważ nigdy nie miałem kontaktu z takim rodzajem internetu :Dhttp://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp?promoCode=P2_MM2u_www_23_79

Link to post
Share on other sites

Do telefonu/tabletu i przeglądania stron spokojnie wystarcza Aero 2.

Kolega z pracy ma LTE i generalnie stabilny transfer jest zwykle na poziomie 20 mbitów i ping 50-80 ms, czasem spada do 20.

Z tego co przetestowaliśmy to transfer dość mocno zależy od odległości od nadajnika.

Warto zerknąć na ofertę Plusa, w podobnych pieniądzach można mieć kilka godzin oglądania youtube.

Żeby się nie wpakować w umowę na 3 lata, lepiej kupić modem osobno, bo ostatnio potaniały.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak mam internet Play online 18 gb i mi starcza nie gram w lola ale cs i inne gry kiedys w bf3 i wystarczało :) a jeszcze jak masz noce to luz np: masz fajny film i chcesz go obejrzec to sciagasz za darmo czy gry i chodzi bez problemu:) ping jest ok nie ma problemow przynajmniej u mnie:) jestem 1 km od stacij wiec mam najlepsze polozenie:)


Ale mam zamiar wlasnie przesiasc sie na LTE ale jakos nie jestem przekonany bo 18 gb to mozna na nim przy taki predkosciach to w 1 h wykorzystac:)a te limity tez maja maks 25 gb a potem to powyzej 100zl za miech chca:(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...