Skocz do zawartości

Recommended Posts

To już według gustu, sam sobie musisz dobrać filmy dla niektórych taki choćby Rec będzie pasował idealnie, a dla niektórych to raczej komedia.

Pisanie filmów  typu Piła też jest bezsensowne bo to tylko kaszana jest, ludzkie flaki, tak żeby obrzydzić i tyle.

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o gore czy o filmy które wywołują niepokój? Sam szukam tych drugich.

Sierociniec, Nieznajomi, może Klątwy?

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Rec nie zrobił na mnie wrażenia  już w ogóle kupą była trzecia cześć, tak samo jak super popularny paranormal activity był denny, no może 1 część jeszcze jeszcze, ale następne to totalna klapa.
Może jakieś egzorcyzmy, jednak nie są one jakoś specjalnie straszne, ale fajnie się ogląda np Egzorcysta z 1973r. Chociaż to raczej klasyka.
Grave Ecounters, dziwnę Mi się podobał :).
Ogólnie shutter powinien Ci się spodobać !
Kolega mówił że Przypadek 39 nawet fajny, ale ja nie oglądałem, więc nie potwierdzę.

Link to post
Share on other sites

Paranormal Activity 1 i tylko 1,Blair Witch Project,Nieproszeni goście- mniej straszny ale fajnie trzyma w napięciu do samego końca i Egzorcyzmy Emily Rose.

Tylko oglądaj te filmy w nocy, najlepiej sam, a nie o 15,12 na dniach bo nic z tego nie będzie 8-)

No i przypadek 39 też ok

Edytowane przez zombie44
Link to post
Share on other sites

Cholera... Blair witch project tyle razy zaczynałem a nigdy nie mogłem skończyć, bo wiał nudą, albo jakość filmu była kijowa, może w końcu uda się skończyć :D

Link to post
Share on other sites

Osobiście oglądałem i polecam też 

-Paranormal Activity

-Grave Ecounters może być.

-Rec 1,2

-Resident evil (lubie filmy o zombie ^^)

-Naznaczony

-Przypadek 39

-Ring 1,2

Szukam ogólnie czegoś co trzyma ostro w napięciu i nie jest do przewidzenia w ciągu 3 min filmu

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...