Skocz do zawartości

komputer do 1500zł dla graczy


Recommended Posts

Kamcios czy Ty jesteś jakiś lewy czy może słabo ze wzrokiem ??

Jest takie coś jak regulamin - i nie jest on od tak sobie. Także popraw co masz do poprawy, albo temacik zostanie zamknięty  :!:

 

 

 

idzpro100,słyszałem że radeony są mniej wydajne w grach,to jest prawda czy mit ?
Kto Ci takich głupot na opowiadał ??
Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera : gry,obróbka wideo
  • Maksymalna kwota : 1500zł
  • Których części potrzebuję : buda
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej tak
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1440x900
  • Specjalne wymagania : Karta dźwiękowa nie zintegrowana.
  • Części z poprzedniego komputera : Nie
  • Własna propozycja zestawu 
  • Inne :

Idz pro,brakuje karty dźwiękowej.

Edytowane przez kamcios12
Link to post
Share on other sites

masz zintegrowaną. Radeony są gorsze od GeForce-ów i GeForce-y od Radeonów, jak np. porównasz 7770 i Titana, to ten pierwszy nie ma szans, podobnie porównójąc 7970 z 650 Ti zieloni zostają zdyskwalifikowani. Radeony do 7870 są opłacalne, wyżej opłacalniejsze są produkty zielonych, ponieważ Nvidia wydała już serię GTX 7xx.

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem

 

"Nie chcę w przyszłości kupować nowej płyty głównej i karty na raz."

 

zewnętrzną kartę dźwiękową np. Asus Xonar DX kupuje się osobno, wkłada do komputera, insteluje sterowniki i działa. Nie trzeba zmieniać płyty.

 

Nie obraź się, ale te słuchawki to dno, pod nie nie ma sensu kupować dedykowanej karty dźwiękowej.

 

PS. Na karcie dźwiękowej zintegrowanej w płycie masz 6 złącz jack (w tym jedno na mikrofon i kolejne na słuchawki).

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites

I pierwszy i drugi bardzo słaby zestaw, płyty główne budżetowe... w jednym za duża moc zasilacza, a w drugim za mała... Już nie wspominając o o zestawie 1 czyli kompletnej porażki 7750 na DDR3...
Kto Ci to złożył bo jak twój "informatiker" to pogratuluj mu, bo zesta zrobione na odwal się
Bierz zestaw o  ,bo jest dobry idzpro100

I nie oczekuj cudów od tego komputera.
 

Link to post
Share on other sites

Nie głośników lecz do słuchawek Creative Fatal1ty

To nie są słuchawki, które potrzebują dobrej karty dźwiękowej. To wyrób słuchawko-podobny. 

Najtańsze SŁUCHAWKI, którym karta dźwiękowa zrobi różnicę to Creative Aurvana Live, do tego dokupuje się kartę Xonar DG/DGX ze wzmacniaczem słuchawkowym i można powiedzieć że to wydaje już jakiś tam rozsądny dźwięk z siebie. 

1484 i taniej nie da rady

http://s15.postimg.org/9zsw082mj/1484.png

Od zestawu idzpro jest to, o tyle lepsze że masz wydajniejszą kartę graficzną i w grach sprawdzi się to delikatnie lepiej. Za to pieniądze nie są wywalone w przesadzony zasilacz. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

brakuje nagrywarki, nie jest wymagana, ale wg mnie warto ją mieć, grafika jak większość od vertex-a jest głośna. Płyta ujdzie, choć u mnie jest lepsza. Polecam zestaw kolegi @gtxxor.

Zrozum, że Twoje słuchawki to sprzęt najniższej ligi, nie będzie różnicy w dźwięku, czy to z mikrofonu, czy słuchawek. Integra Ci wystarczy, jeżeli koniecznie chcesz kartę dźwiękową, to zainwestuj w porządne słuchawki/głośniki.

Link to post
Share on other sites

Porządnego dźwięku z mikrofonu przez jack się nie uzyska. Jeśli chodzi o nagrywanie, to uzbieraj sobie na coś takiego http://allegro.pl/mikrofon-pojemnosciowy-behringer-c-1u-na-usb-wa-wa-i3378826618.html Właśnie z tego typu mikrofonów, korzystają bardziej profesjonalni użytkownicy YT. Dźwięk po odszumieniu jest bardzo przyjemny. 

 

Takie mikrofony "do kompa", owszem nadają się do komunikacji, ale jak chcesz nagrać na tym swój głos to brzmi to fatalnie i aż nieprzyjemnie się słucha.

Link to post
Share on other sites

Dobra zmiażdżę konkurencję!

Płyta główna: MSI B75MA-E33 cena: 189,26 zł

Procesor: Intel Pentium G2020 cena: 219,58 zł

Pamięć: DDR3 CORSAIR 4GB (2x2GB)/1333MHz 9-9-9-24 Dual cena :134,75 zł

Dysk twardy: Seagate Barracuda 7200.12 ST500DM002 cena: 192,15 zł

Napęd optyczny: LG GH24NS95 cena: 59,88 zł

Karta graficzna: SAPPHIRE AMD Radeon HD7790 1024MBcena: 469,41 zł

Obudowa: SilentiumPC BRUTUS M23 cena : 138,29 zł

Zasilacz: Aerocool VP-450 cena: 123,16 zł

Razem:1526,48 zł :) www.kurtmedia.pl Niech ktoś złozy coś lepszego haha :D i pamiętaj masz też naped optyczny o którym koledzy zapomnieli

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

DOBRA ZMIAŻDZĘ KONKURENCJE! :)

Zmiażdżyłeś mnie póki, co tylko 2 literówkami...

 

1) Najtańsza absolutnie NAJTAŃSZA płyta... z 2 slotami dimm

2) Pamięć podzielona pomiędzy 2 kości --problematyczna rozbudowa, a 4GB to już dzisiaj mało i prędzej czy później trzeba będzie

3) Zasilacz dużo niższej klasy niż 2 poprzednie, a to się kupuje 'na lata'

4) Generalnie wziąłeś zestaw mój + idzpro i to, co było w nich dobre --zepsułeś :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zmiażdżyłeś mnie póki, co tylko 2 literówkami...

 

1) Najtańsza absolutnie NAJTAŃSZA płyta... z 2 slotami dimm

2) Pamięć podzielona pomiędzy 2 kości --problematyczna rozbudowa, a 4GB to już dzisiaj mało i prędzej czy później trzeba będzie

3) Zasilacz dużo niższej klasy niż 2 poprzednie, a to się kupuje 'na lata'

4) Generalnie wziąłeś zestaw mój + idzpro i to, co było w nich dobre --zepsułeś :)

Masz gorszy procesor i troszke gorszy zasilacz i jeszcze dyskutujesz ? pamieci też dziwne wziąłeś CL 11. Co do płyty po co lepsza a czy bedzie rozbudowywał pamięć i dokładał do 8 GB tego nie wiem mozna by było ewentualnie kupic w jednej kości i potem dołozyc drugą albo twoja płyte i dołozyc potem jeszcze raz 2x2 ale taki zestaw jak kupi ma od razu dual chanell CL 9 a nie jedną kośc jak w twoim wypadku i to jeszcze CL 11 dobrze ze chociaż 1600MHZ,  masz lepsza płyte z 4 slotami i nawet nie dałes pamieci w duall chanel nie rozumiem cię i to jeszcze CL 11 :D masakra :( a zasilacz ten forton który poleciłes jest słabszy na lini 12 V mój kumpel ma ten zasilacz aerocool vp-450 W na Phenom II 965 i lata więc mnie nie rozsmieszaj a kolega z deusem 500W wypalił jak by składał coś z GTX 660 dobre :D i powiedz mi gdzie zgubiłes naped optyczny wiesz niektórzy to znaczy przeciętny ,,kowalski" uzywają jeszcze napędów DVD-RW. Nie wziąłeś jeszcze jednej opcji pod uwage sprzedaje dwie kości 2x2 GB kupuje 2x4 GB proste :) albo niech kupi płyte głowną zaproponowaną przez Ciebie i po problemie ale wtedy troszke dołozy z 30 zł wiesz mógłby tez kupic lepszy dysk albo lepszą karte graficzną np gigabyta z serii 7790 ale wtedy ciągle cena rośnie.

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...