Skocz do zawartości

komputer na socket s1155 celeron, budżetowa płyta


Recommended Posts

Witam.
Jestem zainteresowany kupnem całego komputera na s1155. Domyślam się, że ciężko będzie kupić mi cos w całości w cenie, która by mnie interesowała i z takimi podzespołami więc rozważe również pojedyńcze oferty.

A więc tak:
1. Procesor: g5xx (model nie ważny, ważna cena).
2. Mobo: budżetowo (cena).
3. Pamięć: 1gb,2gb lub 3gb ddr3 (1333mhz).
4. Zasilacz: Fortron, chieftec, delta (350W/400W).
5. Hdd: 160gb-250gb (oczywiście sata).
6. Grafika: hd4850/hd4870
7. Ewentualnie obudowa (budżetowa, czarna http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif )

Oprócz tego zainteresowany byłbym gts450/hd6770 (ale to musi być na gwarancji co najmniej rok, a nie wiem czy jeszcze takie są dostępne).


Witam.
Jestem zainteresowany kupnem całego komputera na s1155. Domyślam się, że ciężko będzie kupić mi cos w całości w cenie, która by mnie interesowała i z takimi podzespołami więc rozważe również pojedyńcze oferty.

A więc tak:
1. Procesor: g5xx (model nie ważny, ważna cena).
2. Mobo: budżetowo (cena).
3. Pamięć: 1gb,2gb lub 3gb ddr3 (1333mhz).
4. Zasilacz: Fortron, chieftec, delta (350W/400W).
5. Hdd: 160gb-250gb (oczywiście sata).
6. Grafika: hd4850/hd4870
7. Ewentualnie obudowa (budżetowa, czarna http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif )

Oprócz tego zainteresowany byłbym gts450/hd6770 (ale to musi być na gwarancji co najmniej rok, a nie wiem czy jeszcze takie są dostępne).

 

Aktualny punkt 3 i 6. Z tym, że ramów potrzebuje albo 1gb albo 2gb, a grafika hd4850.


Potrzebuje jeszcze tylko hd4850.

Edytowane przez knock_out1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...