Skocz do zawartości

i7 2600k, P8Z68-V, 8GB, MUX 120, HX650w, SSD 120GB


Recommended Posts

Witam, tak wstępnie wychodzę z zapytaniem, czy byli by chętni na zakup tych oto części, pod koniec miesiąca najprawdopodobniej będę sprzedawać ale wole już mieć jakieś rozeznanie. Ceny podane bardzo orientacyjnie. Wszystko jest na gwarancji, dowody zakupu, paragony są. 

 

i7 2600k - 900zł / OC max sprawdzałem od 4.0 na 1.20V po 4.2 na 1.23V, 4.4 na 1.30V do 4.5 na 1.35V, przy tym miałem 75c na moim chłodzeniu i dalej nie chciałem go kręcić ze względu na temperaturę. 

Thermalright MUX - 120 80zł

Asus P8Z68-V - 300zł

SSD Muskin Chronos 120GB - 300zł 

8GB DDR3 1600Cl.9 GoodRam - 180zł

Corsair HX650W - 300zł

 

Propozycje składać w temacie.

Link to post
Share on other sites

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

Link to post
Share on other sites
12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

 

Czytanie ze zrozumieniem szefie nie boli " pod koniec miesiąca najprawdopodobniej będę sprzedawać ale wole już mieć jakieś rozeznanie. " 

Nigdzie nie jest napisane, że chce to na pewno sprzedawać tylko chce mieć rozeznanie na ten temat aby wiedzieć, czy sprzedam a takiego do takiego czegoś nie jest dopisane, że zdjęcia też muszą być.

 

//edit

Zamieszczanie tematu w odpowiednim dziale również nie jest bolesne 

 

Nie ma działu który by odpowiadał temu co chciałem uzyskać więc dałem go tu i w wycenie z troszkę inną treścią aby mieć pogląd pozdro.

 

UP: Tak mux ma wentylator.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...