Skocz do zawartości

Silent hunter 5


Recommended Posts

Gra w to juz ktos? Ciekawa mnie opinie na temat gierki. Ja dzis kupilem i mam ochote ugryzc sie w tylek :D

Gralem poprzednio w SH3 i nie moge uwierzyc ze mozna tak zepsuc fajna gierke plus utrudnic zycie gracza wymagajac staly dostep do neta.

Link to post
Share on other sites

Od czego zaczac? Sugeruje sie SH3 ktore mnie wciagnelo na wiele tyg.

SH5 jest do bani bo ma:

Glupie AI, np samoloty latajace 300m od mojej lodzi nie atakuja albo zatopilem 2 statki w konwoju ktory byl chronoiny przez 1 niszczyciel. Statki zatonely a konoj i niszczyciel sobie plyna i nic sie nie zmienia. Wynurzam sie niszczyciel plynie na mnie, zanurzam on zawraca i luzik, nawet nie szuka.

Wydaje polecenie ataku jednostki przeciwnika z dziala pokladowego, hehe nic sie nie dzieje, zaloga mnie olewa. Musze isc osobiscie, oczywiscie sie bujam po calym statku na piechote bo nie ma jakiegos klawisza co mnie przeniesie. I jak juz postrzelam sobie ok 50 strzalow zeby zatopic stateczek. Musze sie bujac z powrotem do UZO czy tez pod poklad.

Jest nowa predkosc jednostki po full ahead jest Extreme speed :D

Gralem moze ze 3h wieczorkiem bede ponownie probowal to ogarnac.

Mam wrazenie ze jestem posiadczem wersji beta, coraz mocniejsze kompy a Ai coraz durniejsze, tak samo mam z "Empire total war" gram na najtrudniejszym poziomie a i tak bitwy to formalnosc.

Naprawde nie wiem czy tworcy sa coraz bardziej leniwi czy tez odbiorca corac glupszy ze takie cos akceptuje. Jesli tak ma wygladac rynek gier moze spokojnie upadac bo bede wolal zagrac w szachy online niz wydac ponad 100zl na cos co jest polproduktem. Jesli ja wytwarzam jakis produkt mam obowiazek sprzedac go sprawny w przypadku gier widze ze to nie ma znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie po 3h grania - czyli dojście do portu w Kilonii po wypstrykaniu całej amunicji. Wrażenia - łażenie bez celu po statku, do działa itp. - bryndza. Sterowanie tak mocno nieintuicyjne, że masakra. Nie wiem gdzie jest jakiś komputer pokładowy albo przynajmniej wprowadzanie poprawki do strzału torpedami - gdyby nie działo, to nic bym nie trafił! 50 strzałów z działa, to przesadzasz - 20 dobrze mierzonych pod linię wodną na real damage wystarcza. Poza tym - oprócz grafiki - kupa! Nie wiem jak wybrać misję wychodząc z Kilonii!

Link to post
Share on other sites

Strzalow bylo z 50 ale moze niezbyt celne, po jakims czasie ekorta sie obudzila i zaczela mnie atakowac, zanim doszedlem (nie mozna biegac, czy tez nie ma innego wlazu) do mostka i sie schowalem zeby wlaczyc zanurzenie awaryjne mialem juz niezle ostrzelany statek.

Jesli ktos mysli o zakupie tej gry to proponuje poczekac pare miesiecy i moze w patchach naprawia ta gre.

A mialem juz w rece Battlefield2 i mnie pokusilo na lodeczke :) , moze ktos wie czy przyjmuja zwroty w Empiku?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...