Skocz do zawartości

Stary blaszak


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

CPU: Intel Core 2 Duo E4500 2.2 GHz - 45-50zł


MOBO: Asus P5B-V - tutaj nie wiem ale pewnie 100+ do 140 ?


GPU: Sapphire Radeon HD7750 1Gb - 275-300 --- to wersja z wentylatorem czy bezgłośna ?


RAM: Kingston 4 Gb 800 MHz -- w jednej kości ? jak 2 x 2gb to około 120 zł


Dysk Segate SATA 80 Gb - 30-35 zł


Monitor Samsung SyncMaster 932B 19" 80-120 zł


DVD - LG , znowu pytanie Sata czy taśma ?


Link to post
Share on other sites

Pamieć 4x1. Dojdzie do tego jeszcze dysk 320 Gb i odejdzie monitor, przyda się jako drugi. Dvd na taśmie. Karta to ta: http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7750-1024mb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-800-4500-11202-00-20g-456104/ niedługo używana i jeszcze obudowa Chiftec, której modelu nie jestem w stanie podać i Widows XP - oryginalny. Dla marketingu mogę dorzucić jeszcze hub usb - 5 portów w śledziu i karte wi - fi na pci w standardzie N. A także mogę sprzedać bezprzewodowy zestaw Microsoftu - klawiatura i myszka - Microsoft Wireless Desktop 1000. Da rade sprzedać całość za 750 zł czy ile za całość?

Edytowane przez pudlox
Link to post
Share on other sites

No to Ram 100 zł za 4 kości .

Z kartą się trochę pomyliłem no ale jak masz gwarancje to wyłapiesz te 275 zł .

Dysk 320 GB to koszt 65-75 zł zależy oczywiście od marki i stanu .

nagrywarka na taśmę to 20+KW .

Na części jeśli chodzi o wszystko co podałeś wyłapiesz 720-770 zł aczkolwiek jak chcesz sprzedać w całości to proponuje  licytację na poziomie 650 zł a kup teraz 700 +KW

Nie jestem żadnym ekspertem , biorę pod uwagę ceny allegro więc jak ktoś wyłapie jakieś rażące błędy proszę o poprawienie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...