Skocz do zawartości

Myszka i klawiatura do 200zł


Recommended Posts

Witam

Jako że zupełnie się nie znam na myszkach i klawiaturach, postanowiłem zaczerpnąć rady. Otóż potrzebuje myszki i klawiatury do 200zł. Mają one służyć szczególnie do grania(szczególnie w FPS'y), jednak czasem też pisania na forum(mało ważne) itp. Zależy mi na tym żeby klawiatura była dość cicha, obecnie mam Logitech MK250 w zestawie z myszką no i tutaj klawisze się rozpadają szczególnie spacja, i są dość głośne. Chciałbym też żeby klawiatura miała przycisk "FN" do otwierania kalkulatora itp.
Miło by było gdyby klawiatura była też podświetlana, oczywiście nie jest do wymóg a wydaje mi się że nawet mogę takiej nie znaleźć w tej cenie.
Myszkę wstępnie znalazłem:

http://allegro.pl/enzatec-x-luca-box-czerwona-podkladka-smycz-i3367973052.html

Jednak tutaj też nie wiem czy będzie dobra
Z klawiatur to może:
http://allegro.pl/razer-arctosa-black-keyboard-najtaniej-wys-free-i3378805988.html

Nie wiem czy warto dołożyć te 30zł.
 

 

Link to post
Share on other sites

używam G400 - następca mx518 - bardzo dobra myszka, tylko scroll trochę mógł by być lepszy, czasem sobie podwójnie pyrknie, ale ogólnie bardzo zadowolony jestem z tego produktu.

Co do klawki - SidewinderX4 daje radę, jest względnie tania, podświetlana, tylko skok ma spory i raczej super cicha nie jest  :/ Leogitech Illuminated to jest to czego szukasz jeżeli chodzi o ciszę i wygodę, tylko też jest małe ale :

- cena

- opóźnienie w kliku - nie duże, ale przy FPS może być odczuwalne 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A co myślisz o A4tech KD600?
Poczytałem o tej myszce i widzę że jest polecana, więc mogę wziąć ją chociaż tamta bardziej mi się podobała, no, ale nie kupuję myszki dla wyglądu...
Ten Leogitech Illuminated to za dużo niestety. Bo wtedy zestaw wyniósłby mnie z 400zł, a niestety nie mogę teraz tyle zaoferować
 

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Ja na klawiaturę A4Tech nie narzekam. Mam od roku KD126 (od KD600 różni się mniejszą ilością klawiszy dodatkowych), ale jest cicha i wygodna, i jak na razie działa bezawaryjnie.

Niestety nie wiem czy i jakie ma opóźnienie w grach.

Aha, przemyśl kolor podświetlenia, bo ten niebieski zabija  :/ . Sugeruję biały, jak w Logitechu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

CO do Logitecha to możliwe że jeżeli chodzi o trwałość produktów i jakoś, ale przy wyższym budżecie, bo teraz co posiadam to normalnie się rozpada, jest bardzo głośna, w sumie jedyny + to to że działa rok na jednych bateriach, do myszki jako że jest bezprzewodowa nie mam raczej zastrzeżeń, i nadal będę ich używał jednak tylko jak będę chciał się położyć i pooglądać jakiś film.
Co do myszki jestem pewny, jeszcze tylko jakaś klawiatura. Ostatecznie mogę dołożyć 20-30zł jak będzie warto dopłacić.
Czyli muszę szukać klawiatury do 100zł, najlepiej w proline bo tam G400 jest w dobrej
http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/natec-genesis-rx55-test.html

Jak myślicie dobra, jest ta klawiatura? Da radę w połączeniu z Logitech G400?
 

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Tyle że nawet tej klawiatury nie ma w żadnym sklepie, ani też żadnych recenzji tego.
Wydaje mi się że zdecyduje się na Natec GENESIS RX55+ Logitech G400. Tym bardziej że raczej będę musiał dzisiaj zamówić. A w Neo24 jest darmowa wysyłka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...