Skocz do zawartości

AMD X8 FX-8350 a Intel Core i5 3570K i płyty główne


Recommended Posts

Abi podawałem wcześniej budżed nawet sam rekkluse cytował :) 3900 to górna granica ;) Jeżeli macie jakieś wątpliwości co do płyty podajcie swoje propozycje 

 

ps. to sama jednostka tylko mnie interesuje i nie rozumiem ceny 5000 umiem liczyc :))

Edytowane przez Detrioux
Link to post
Share on other sites

oke. zmieniam mój zestaw  co do płyty nagrywary i zasilacza ;)) wielkie dzięki za pomoc uratowaliście mi głowe tymi dylematami amd ? intel ? płyta ? 



hm sorki ze zawracam  glowe późno ale mam ostatnie błache pytanie. Do napędów i dysków twardych dołączają kable sata czy trzeba dokupic ? 

Edytowane przez Detrioux
Link to post
Share on other sites

Sorry, za off top, ale wypowiedź autora:

 

Pamiętajcie chce wydajnie i tanio

przypomniała mi pewien dowcip:

Rozmawia dwóch kumpli.

-Słuchaj, chcę nowego kompa kupić.

-Tak, a jakiego?

-Wydajnego i taniego

-A po co Ci dwa?

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Co do tematu to dziwie się, że nikt o tym nie wspomniał, by autor zmienił obudowę za ponad 500zł i kupił 770, tu przytoczę kolejna wypowiedź autora:

(mówimy tutaj o full grafice czyli rozdzielczosc 1820-1080 + max detale i możliwe próbkowanie czy filtracja razy x)

Nie chcę niweczyć marzeń, ale tu jednak 770, albo i nawet 780 by się przydała. No chyba że wygląd jest priorytetem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@ Detrioux A ja Ci dam  wydajniejszy zestaw od Twojego, panie znaffco, mieszczący si e w budżecie z wspomnianym przeze mnie wcześniej GTX 770 na pokładzie.  :menda:

http://www.morele.net/inventory/info/y9gjm3/

 

W niedługim czasie dozbierasz 150 zł, kupisz fortisa i będziesz kręcił proca na 4.5 GHz. 8-)

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Dzięki wam wszystkim za pomoc ale jeżeli chodzi o GTX 770 to naprawdę zbyt dużo. Jestem zadowolony ze swojego zestawu który złożyłem. Jeszcze pomyślę Abizer o tym GTX 770 lecz dziena za wszystko.

Jeżeli chodzi o obudowę zastanawiałem się nad tym . Lubie kupić coś porządnego więc ta obudowa mi odpowiada.

 

ps. Panie modelatorze. Bez urazy ale ja nie cierpię na tak zwany "brak mózgu" ponieważ było już późno (ok 2) i jeżeli chodzi o moją ortografię to ze zapomnę przecinka lub nie dam ę tylko napisze e to chyba przesada. :) tak samo słowo poczebne było specjalnie ...dużo osób nie używa prawego alt a i tak można go rozczytać. Pozdrawiam.

 

i jeszcze jedno. Rekkluse śmiałeś się co do radiatora w płycie głównej ? hm ja w opisie Z77A-G43 to zauważyłem :) 

Edytowane przez Detrioux
Link to post
Share on other sites

Obudowę zmienia się chyba najrzadziej, więc nie ma nic dziwnego w tym, że ktoś chce kupić porządną. Wszechobecne przycinanie na budzie i montowanie kompów z grafą >1,5k w Chińczykach od SPC to idiotyczna praktyka.

Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedna myśl mi się nasunęła. Mianowicie o tą obudowę. 

 

http://www.saturion.pl/product/110902/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/CoolerMaster_HAF_X_RC_942_KKN1_Black_bez_zasilacza.html big tower 573zl

 

http://www.saturion.pl/product/169991/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/CoolerMaster_HAF_912_Plus_czarna_bez_zasilacza_.html

267 zł 

 

Niby tańsze o 300 zł a niby prawie identyczne. Tylko czy cały ten mój zestaw zmieści się w tej Middle ? I czy to nie wpłynie na chłodzenie ?

Edytowane przez Detrioux
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...