Skocz do zawartości

Problemy z fps


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarnuszkiewiczm,

Recommended Posts

Witajcie!

 

Na początek podam mój pc:

Proc: Intel Pentium Dual Core e5700

Ram: 4gb Kingston

Grafa: Asus Gtx 550 ti 

I jeśli to ma znaczenie:

Dysk WD10EZEX

Zasilacz Tacens 650w

 

Mam pewien problem, w grach w którym spełniam przynajmniej wymagania minimalne mam tragiczne fps(15-25) niezależnie od ustawien graficznych np: tragicznie chodzą mi takie gry jak Crysis 3, Battlefield 3. Jednak w chwilach spokoju czyli bez strzelania itp. gra działa bardzo płynnie. Podobny problem mam z Assassin's Creed 3 mam około 20 fps lecz tylko w mieście, natomiast gdzie indziej gra działa miodnie. Patrząc na wymagania tych gier powinny one bez problemu chodzić przynajmniej na ustawieniach minimalnych. Wiecie może jaki może być powód takiego działania gier?

 

Zapomniałem dodać, że już robiłem pare razy defragmentacje oraz skanowałem system w poszukiwaniu wirusów, jednak nic to nie dało. A podczas grania mam włączone tylko takie programy jak Raidcall/Steam/Origin.

Edytowane przez Zazatrixx
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

problem tkwi w procesorze, 550ti to nadal niezgorsza karta, która powinna zapewnić wydajność w tych grach na detalach low-medium, natomiast masz bardzo przestarzały procesor, który już nie wydala, i nie nadaje się do grania w nowsze gry



myślę, że uratowało by Cię nawet jakieś C2D pokroju E8400, a już idealnie byloby dorwać jakiegoś quada



dodam, że grałem w BF3 na 550ti wraz z procesorem q9400 i gra chodziła w high detalach bez msaa. Wiec tu na 100% brakuje procka:)



a tu całkiem w niezłej cenie quadzior, który najlepiej się z quadów nadaje do grania, ponieważ się świetnie podkręca, http://allegro.pl/jak-nowy-quad-core-q6600-box-gwarancja-i3375532504.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...