Skocz do zawartości

Komputer+monitor [4500 zł]


Recommended Posts

Crucial 8GB 1333MHz CL9 Spectek

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

LG GH24NS95 SATA (black)

Intel Core i5-3570 /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

MSI Z77A-G45 /intel Z77, LGA 1155/

OCZ ZS 650W 80+ 135mm

LG 24EA53VQ-P (IPS, 5ms, DVI, HDMI, LED) - dostawa 1zł

Asus GeForce GTX 660 Ti DCII 2GB DDR5 192bit (980/6008) x2 w SLI

Corsair Carbide Series 300R (black)

 

4718 zł + kody promocyjne w esc.pl do wpisania w komentarzu na montaż oraz kod do gry gratis (gra do wyboru): X98TY2AZ + SleepingDogs bądź X98TY2AZ + Sniper V2

 

Przy zakupie zasilacza OCZ po rejestracji na stronie otrzymasz Far Cry 3 http://ocz.com/consu...o/farcry-3/PSU/

 

W zestawie co najważniejsze masz SLI z GTX660Ti które swoją wydajnością odstawi GTX 770 daleko w tyle. 

 

Dodatkowo monitor 24 calowy na matrycy IPS. Możliwość OC CPU pod 4.2 GHz po zakupie coolera. 

Link to post
Share on other sites

Wiadomo że będzie wydajniej ale i tez o wiele wiele drożej

 

Opłacalność skalowania GTX 770 względem ceny będzie o wiele mniejsza niż SLI GTX 660Ti

 

Zresztą SLI GTX660Ti wystarczy Ci prawdopodobnie do czasu zakupu zupełnie nowego komputera

Link to post
Share on other sites

6+ lat ? :P Jednak wolałbym póki co jedną 770, a później dokupić 2'gą :) W sumie wszystko już mi pasuje, tylko cały czas problem z monitorem. 



Jeszcze mam pytanie, komputer będzie kupowany na raty, czy jest jakiś dobry sklep w którym mógłbym dokonać zakupu?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przyszedł dziś nowy złomek, chce się upewnić, że wszystko dobrze zrobione bo 5 min temu go rozpakowałem i podpiąłem kartę graficzną . Teraz prezentuję się to mniej więcej tak:



1

2


Co się może stać jeśli źle podpiąłem kartę graf.?   ^^

Edytowane przez Smoqu
Link to post
Share on other sites

no podpialem ale teraz mi to troche wystaje i kabel jest naprezony ;/ Teraz mam kolejny problem, próbując instalować win 7 wyskoczyło : "

windows has encountered a problem communicating with a device connected to your computer, this error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external usb drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard drive or cd-rom drive that is failing. Make sure any removable storage is properly connected and then restard your computer. If you continue to receive this error message, contact the hardware manufacturer. Status: 0xc00000e9

an unexpected I/O error has occured" .
. Popatrzyłem w googlach i są wzmianki o padniętym dysku twardym, u mnie akurat gdy dostałem komputer leżał zamiast być w tych "szufladkach".

Chyba, że coś znowu jest niepodpięte , dosyłam foto .

 

Mógłby ktoś coś doradzić? Jutro po niego przyjeżdża kurier i go zabiera więc chcę być pewien, że jest uszkodzony. W biosie go widzi, ale nadal to samo :/

Edytowane przez Smoqu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...