Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

a ja mam pytanko co jest złotym środkiem w downclockingu ??

Posiadanie procka AMD - one jedynie w tym są dobre - i programu K10 Stat.

 

Czemu nie ciśniesz ? :) czyżbyś szykował tygrysi pazur co się zowie cztery jaja :)

Czekam na pewne "graty" i pobawię się z DI.

 

A tak poza tym świetnie Wam idzie, jeszcze trochę i wracamy na swoje miejsce :)

Link to post
Share on other sites

Będzie lipa jak mam prio na normalny??

Nie będzie lipy

Ja tak mam, bo zwyczajnie nie doczytałem. Ale uznali mi, bardzo możliwe, że przez wzgląd na to że na moim screenie jest pełny godzinny test occt a nie 20 minut. Zresztą te 20 minutowe są troszkę bez sensu, bo mi dla przykładu potrafi często te 20 minut przetrwać, a wywalić się np w 30tej-40tej.

 

Generalnie godzina to minimum by udowodnić,że komp jest stabilny na OC.

 

Edit: Okej dopiero teraz zauważyłem twój następny post:P

 

 

Posiadanie procka AMD - one jedynie w tym są dobre

Taka sympatyczna atmosfera wspólnej walki w imię ojczyzny a ty tu z flamewar'owymi tekstami :>

 

Niepotrzebnie.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Właśnie zapisałem się do benchmark team na benchit - do tej pory mi się nie chciało :)

 

Po 7h siedzenia dodałem 55 testów i 4000punktów dla teamu - jak mi się zechce może jutro dodam kolejnych kilka/kilkadziesiąt XD

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy zmiana tylko systemu w platformie daje możliwość zapisywania się 2 krotnie w rankingach bo nie wiem czy jest sens przelecieć wszystkie testy jeszcze raz żeby nastukać kolejne punktu znowu jakieś 4 tys :/ w sumie wynik tylko z PCMarka05 dla całej platformy by doszedł bo na 7 tego nie wyświetla.

 

A może ktoś ma na zbyciu tanio Q9550 :/ albo wypożyczy na 2-3 dni :menda:

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się czy zmiana tylko systemu w platformie daje możliwość zapisywania się 2 krotnie w rankingach bo nie wiem czy jest sens przelecieć wszystkie testy jeszcze raz żeby nastukać kolejne punktu znowu jakieś 4 tys

Bez przesady, zmiany w platformie upoważniające do dodania nowych wyników powinny być tylko sprzętowe - zdobędziemy 1. miejsce uczciwie.
Link to post
Share on other sites

Ja może w przyszłym tygodniu coś dorzucę bo akurat będzie na stanie E4400 i HD3850 szału nie będzie ale z 1,5-2k może dobiję bo na swojej maszynie to tyle jeżeli chodzi o ptk jeszcze spróbuje podjarać nieco pamięci i grafę zobaczymy co z tego wyjdzie w testach. :D

Link to post
Share on other sites

No to juz wiem co bd robil w weekend :D

Rozumiem, że jak mam np. w sumie 3k pktów rankingowych to moge w danym miesiacu kupic 3 losy po 1k pktów, a w następnym znowu moge wykorzystać tą pulę 3k pktów? Tzn co edycje pula wykorzystanych pktow sie zeruje? Raczej tak, ale mimo wszystko wole zapytac :D Ten drugi cooler by mi sie przydal, a nie wiem do kiedy pkty zbiore w KT na niego, zwazajac na to ze 50% newsow moich nie zostaje zatwierdzonych...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...