Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Hmm osiągnąłem wyższy wynik niż 6ty w rankingu kolega.

Wprawdzie nie używam na co dzień takich ustawień, ale mam zapisany profil w BIOS.

Pytanie czy warto?

 

Mi na znalezieniu się na jakiejś liście nie zależy, więc czy pomoże to ekipie Benchmark.pl, jeśli bym wskoczył na powiedzmy 6te miejsce w tym rankingu?

 

Jeżeli tak to postaram się w łikend znaleźć czas , zainstalować orthosa (ja sprawdzałem stabilność tylko przy pomocy Prime) i pobawić się znowu w extremalne jak na moje możliwości OC.

 

Edit. Boję się zwiększać vcore wyżej niż 1475 więc na wynik wyższy niż 3.5ghz bym nie liczył. Chyba że dla chwały ojczyzny podnieść napięcie do powiedzmy 1,55 wyrwać kolejne 100-200mhz , zaliczyć test i zapomnieć.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tak to postaram się w łikend znaleźć czas , zainstalować orthosa (ja sprawdzałem stabilność tylko przy pomocy Prime) i pobawić się znowu w extremalne jak na moje możliwości OC.

ściągnij OCCT

 

Jeżeli screenshot będzie zawierał okno ukończonego testu OCCT Perestroika, wówczas moderacja zakwalifikuje ustawienia jako stabilne. Jeżeli natomiast widoczne będzie jedynie okno CPU-Z, walidacja przebiegnie pozytywnie dopiero po opublikowaniu min. 10 testów na zadeklarowanych ustawieniach, lub po uaktualnieniu Eventu o nowy screenshot. W wyjątkowych przypadkach uznawane są również potwierdzenia programami typu Orthos (Blend, prio 9, 10 min), wPrime (20 min) lub SuperPI 32M.

Link to post
Share on other sites

No Panowie BRAWO!!

 

Tylko kilka dni i już przeskok o 2 pozycje, pozostali zarejestrowani w naszym teamie niech też dodają swoje wyniki a na pewno dalej będziemy awansować. Postaram się powysyłać PW do wszystkich userów z naszego teamu o powstaniu nowych rankingów, więc nie zdziwcie się jak i pisząc tu je dostaniecie :roll:.

 

No okej, tylko czy fakt, że uda mi się w cisnąć na 6te w porywach 5te miejsce, pomoże jakoś znacząco podnieść ogólny wynik ekipy Benchmark.

Nawet gdybyś miał zdobyć i 100 pkt, to zrób to.

 

Od jakiegoś czasu na BIT dla potwierdzenia stabilności przeniesiono się na OCCT (na tą chwilę z tego co wiem tylko użycie tego programu potwierdza stabilność OC).

Link to post
Share on other sites

Ja dorzucę swoje parę groszy ponownie po zrobieniu 10 testów na 4,6Ghz bo nie zadowalało mnie to srebro w kategorii E8400 na razie mam 6 :P

I jeszcze pytanie jak to jest że wybierając swoją kartę PowerColor HD4850 PCS+ 1GB wpisują mi standardowe zegary:

- Taktowanie rdzenia: 625 MHz

-Taktowanie pamięci: 1000 MHz

 

a u mnie wyglądają one tak:

- Taktowanie rdzenia: 665 MHz

-Taktowanie pamięci: 950 MHz

 

TU POTWIERDZENIE

 

Nie że protestuje :roll: ale trochę to sprzeczne z prawdą :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...