Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

hmmm kilka pytań co do benchitowych rankingów:

- macie jakiś dobry sposób na zmniejszenie czasów w Super PI oraz wPrime ??

- jak szybko i najefektywniej postępować podczas Downclockingu na procesorach Intela??

- czy są osoby z lublina chętne do mixowania własnych platform (pożyczenie procka , płyty, itp.) oczywiście dla dobra teamowego rankingu, zdobywania doświadczenia w oc i wyciągania podzespołów na maxa ??

 

sorki że tak głupio napisane ale z tyrany(myślenie off) ;)

Link to post
Share on other sites

Co do downclockingu na Intelach to zmniejszasz mnożnik na maxa, odpalasz system i używasz programu jak np. EasyTune czy czegoś, i zjeżdżasz jak najniżej FSB czy co wy tam macie w Intelach ;)

Taka moja strategia ;]

 

Ale mi się nie chce tego srebra bić w A-X2 5200+ ;/ jeszcze 10% pobierania i mam betę R.U.S.E. ze steama to będę grał :P

Link to post
Share on other sites

Kubbak, miałem na myśli dopisz od pierwszego posta w temacie. Konto już mam. Co do mojego procka. Muszę kupic DDR3, bo mogę montować. Moje geile są tak leciwe, że przy 846 mhz i cl6 się sypią. Jak są 4 kości to od razu bsod, jak jest jedna to pulpit i bsod. W tym miechu chyba nie pobiję rekordu oc. Pogadam ze znajomymi, może mi jakies polecą stosunkowo tanie. Jakieś 1333? Chwilowo zamieszczam 3.66 na rdzeniach, bo więcej się nie da przez zjechane geile.

Link to post
Share on other sites

Dobra, forget it. Mam już dość tego kompa. 3.66 we wsztstkim stabilnie, ale occt musiał się wysypać. Jak zwykle muszę mieć jakiegoś kombosa z DDR3. Po co mi to!? To mobo już mnie wkurza, najbardziej sekcja zasilania -0.75v od tego co pisze w biosie. zamiast 1.600v-1.525v.

Link to post
Share on other sites

Dobra, forget it. Mam już dość tego kompa. 3.66 we wsztstkim stabilnie, ale occt musiał się wysypać.

Coś w tym jest. 3.5Ghz na 1.475Vcore stabilnie w pełni w grach i w Prime, ale OCCT dopiero przy 1.5V przeszedł godzinny test.

Link to post
Share on other sites

Przyczyna już znana. I nie wiem co z tym fantem zrobić. skcja zasilania uszkodzona -0.12v od kazdego słupka jaki ustawię. Na 3.6 Ghz koniec, dalej już nie jestem w stanie utrzymać tego procka przy stabilności. Nieważne co zrobię wysypuje się przez mobo. Na mobo rog przy 1.39v śmigał na 3.6. Na gigusiu kaszana. Wyniki na benchita zamieszczone. Zapisałem wynik z napięciem 1.5v(w biosie 1.58v w rzeczywistości 1.44v). Chyba nie ma sensu kupować mobo pod 775. Niedługo porobię benchmarki, postaram się dodać trochę punktów.

 

@kubbak dopisz mnie do listy członków teamu w twoim 1-szym poście.

 

EDIT: Rofl, o/c na boxie intela. Geniuszem jestem.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj miałem czas powrzucać wyniki mojej pracy weekendowej (2,5k ptk :co: ) ale nie zdążyłem niestety dokończyć pełnego pakietu testów na jednej platformie bo niestety musiałem już ją bratu oddać :D ale na szafce czeka kolejne e440 z innym mobo i tu już chyba będzie kolejny pakiecik testów a do tego mam dwie grafiki na mieszkaniu więc zrobię mix :D

 

Wczoraj jeszcze na mojej podstawowej platformie pobawiłem się w zmianę pasty na chipsecie i procku i może jutro spróbuję uzyskać w końcu stempelka na 521x 9 :D

Link to post
Share on other sites

a poza tym dezerterzy niech się lepiej nie wypowiadają w tym temacie :D!

:co: to jest zabieg taktyczny :D

Chyba że tak :D to tyle dobrego dzisiaj przez noc mam platformę do przetestowania więc jak dobrze pójdzie to dorzucę kolejne punkty tylko jeszcze przestudiuję metodologię zaginania czasoprzestrzeni na 8600ge i zabieram się do testów :)

Link to post
Share on other sites

hmmm trzeba by coś jeszcze po testować żeby dobić do tych 1k ptk i los zakupić w końcu szansa na wygraną jest dość duża ;)

 

kurde walczę z tym E4500 no i za nic nie mogę osiągnąć tego co kilka miechów temu i niestety nie wiem dla czego ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...