Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

no i ładnie (3 miejsce) wynik został za akceptowany i dzięki temu MJ spadł na 4 pozycje.

Bez problemu wskoczę na 2 pozycje ale jest jeden minus wynik jaki uzyskałem na orthosie raczej będzie nie możliwy ponieważ nawet nie chce się załadować system a o teście to już nie ma mowy nawet ;) najgorsze że teraz nie chce wstać nawet niewiele niższych taktach :)

 

maci może na to jakąś rade??

co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ??

Link to post
Share on other sites

potwierdziłem jest ss a nawet ja by było nie potwierdzone to i tak wynik powinien widnieć tyle że bez fajki że jest git!!

co mam zrobić aby mój 2 event znalazł się w zestawieniu??

 

a czy to możliwe że mój event nie został umieszczony dlatego że wynik oc pamięci jest -4% ??

Link to post
Share on other sites

a czy może ktoś luknąć w mój profil na BT wyjażyć o co biega??

 

ok już wszystko miodnie jest wskoczyłem na 2 miejsce jako tako szkoda że nie mogę znowu dobić do 3.35 zawsze by było pewniejsze to 2 miejsce ;)

ahhhh a jak bym posiadał lepszą płytę, ramy i coś zamiast boxowego schładzacza to nie wiadomo ale może zbliżył bym się do pierwszego miejsca :)

Link to post
Share on other sites

Też mam problem. W rakingu OC phenomaII x3 straciłem "fajeczke" i co za tym idzie dużo punktów. Spowodowane jest to tym, że w liście najlepszych wyników przy mojej pozycji widoczny jest zrzut ekranu z testu Furmarka. (w menu eventa widnieje właściwy zrzut z potwierdzeniem Benchita)

 

Próbowałem 3 razy edytować mój event, ale dalej na liście wyników widnieje zrzut z furmarka.

 

Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

W tym momencie wrzucam wczorajsze OC athlona x3 435.... Skończyłem po pierwszej, ale dociągnąłem go z 2,9 do 3,8 :)) Będzie lipa jak mam prio na normalny?? Bo normalnie jakiś bug się wkradł i po niestabilnym oc zmienił na normalny a ja to zobaczyłem dopiero teraz jak już nie mam sprzętu przed sobą....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...