Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

Panowie potrzebuje pomocy.Nie mogę odpalić Wiedźmina.Próbowałem weryfikacji plików i reinstalacji modów.Dalej wywala mi ten sam błąd.Jakieś pomysły.dzięki

 

Mod "Fast Travel from Anywhere" sprawia problemy. Wyrzuć z folderu mods i spróbuj ponownie. 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Krótkie pytanie:

 

Moja wersja gry (GOG) to 1.21, co włącze goga to chce mi pobrać update lecz z racji tego że mam wieśka na ssd systemowym a mam jedynie 10gb wolnej przestrzeni dyskowej to mam failure z tego powodu. Łatka waży rzekomo 15gb, o co chodzi? rzeczywiscie taki duzy patch ostatnio wyszedl? 

Link to post
Share on other sites
Na GOGu też miałem 15 GB, kolega na steam mówił że ta sama łatka mu ważyła 3GB

 

Bo na steamie pobiera tylko aktualną łatkę a na gogu za każdym razem oprócz nowej targa wszystkie poprzednie i stąd ta różnica.... Podobno można ręcznie pobrać i zainstalować bezpośrednio z goga i wtedy faktycznie waży tyle ile na steamie, tylko galaxy ma jakieś dziwne akcje.

Link to post
Share on other sites

Koledzy, mam wszystkie elementy arcymistrzowskiego rynsztunku Mantikory, zadanie odznaczone jako zakończone, a nie mam go na liście rynsztunków możliwych do wykonania (w rzemiośle).

Coś przeoczyłem?

 

e//

Z pozostałymi rynsztunkami nie mam problemów.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

 

 

Koledzy, mam wszystkie elementy arcymistrzowskiego rynsztunku Mantikory, zadanie odznaczone jako zakończone, a nie mam go na liście rynsztunków możliwych do wykonania (w rzemiośle).

Szukaj pod "zwykłą" nazwą np. Zbroja Mantikory - to tyle nie ma stopniowania

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłem Wieśka 3 i wszystkie dodatki, co by tu powiedzieć ;) po końcowych napisach ogarnęła mnie nostalgia, że oto skończyło się coś pięknego, super historia, z niesamowitym bohaterem :D. Na ponad 20 lat giercowania mogę śmiało powiedzieć że to najlepsza gra "ever" ;) i z chęcią do niej powrócę. Do tej pory no1 była the Nomad Soul, dinozaury pamiętają ;). Wiem że z chęcią powrócę do przygód Geralda i skończę kilka znaczących wątków inaczej. To nie jest gra roku to gra dziesięciolecia ;)

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą zakończyłem fabułę w podstawce. Warto poczekać na edycję GOTY czy kupić teraz dodatki elektronicznie jeśli na pudełku ani na kartach mi nie zależy bo i tak pójdzie do szuflady. W edycji GOTY rozumiem, że będzie pudełko z płytą i kodem na podstawke + 2 dodatki i pewnie jakieś karty.

 

 

 

W zakończeniu wyszło mi, że Ciri została wiedźminką a Geralt został sam i zastanawiam się nad ponownym przejściem, żeby został z Triss chyba, że to nie zmienia nic w przypadku grania dalej i robienia misji pobocznych, i zleceń.

 

 

Edytowane przez radeqw
Link to post
Share on other sites

To jutro zaczynam od nowa :) Na wyższym poziomie trudności i zamierzać robić wszystkie zadania poboczne, i zlecenia na dany lvl bo fabuła mnie tak wciągnęła, że nie mogłem się oprzeć :D Może w tym czasie jakaś dobra przecena wpadnie na dodatki :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...