Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Nie można teraz pobrać muzyczek z http://thewitcher.com/killingmonsters/ więc może ktoś wrzuci na speedyshare, czy coś tam i prześle muzyczkę, która jest opcją nr 2? Płacę w plusach. Musi być wav, żadne nagrywanie przez audacity i potem eksportowanie, tylko oryginał.

 

@zulaga

Ja już nie mam opcji pobrania całej paczki, a jak chcę pobrać muzyczkę, to daje mi tylko odtwarzacz, bez możliwości pobrania.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Nie rozumiem, jak możecie podniecać się faktem że człowiek (Wiedźmin) zabija drugiego człowieka? A może widok krwi, lejącej się po medalionie Geralta czy jucha wypływająca z ciał żołnierzy Nilfgardu tak was raduje? Wiem, wiem - Geralt ratuje kobietę, którą skazano na śmierć. Nie wiemy jednak czy słusznie - czy nie. A czyny Geralta nie zawsze są dobre.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Co to za cyrk z tym warnem dla mnie ?, za "nabijanie postów lub spam" ?, sam nabijasz posty w większości nic nie wnoszące a to co napisałeś wyżej to też spam ... kogo obchodzą tutaj twoje rozważania ... 

Link to post
Share on other sites

@up

 

Ja może powiem co mnie w tym materiale "podnieca".

 

-będąc w środku czytania sagi jestem nastawiony negatywnie do Nilfgardczyków, widok Geralta tańczącego między nimi jest dla mnie widokiem odzwierciedlającym to, co czytam w książce.

-kobieta nie jest uosobieniem bogactwa, wygląda raczej na tę warstwę społeczną, której potrzeby i los możni tego, jak i tamtego świata mają głeboko gdzieś.

-z drugiej strony jednak, "z rozkazu cesarza", pozwala domniewywać że kobieta jednak swoje znaczenie ma, chyba że każdy wyrok jest takimi słowami opisany, to tego myślnika nie było. Jeśli jednak nie, to kolejną rzeczą która mi się podoba w tym filmiku jest fakt że wiedźmin przeciwstawia się temu właśnie cesarzowi, którego jak już wspominałem odbieram bardzo negatywnie.

-tutaj chyba mogę napisać za wszystkich. Ze zniecierpliwieniem czekamy na premierę gry i każdy materiał, każdą nawet tapetę wszyscy przyjmujemy z entuzjazmem wiedzac że zostało to stworzone przez naszych rodaków.

-niestety, a może właśnie "stety", Wiedźmin to gra której nie można posądzić o pacyfistyczne podejście do życia. Myślę że wielu z nas podoba się to podejście twórców do gry i nie wyobrażali byśmy sobie jej w innym charakterze. Dlatego na tym materiale nie ma co się doszukiwać Geralta kupującego jedzenia i rozdającego go ubogim. On robi to do czego został wyszkolony i co robi najlepiej. Pomaga ludziom mieczem.

-jeszcze jedno co mi się nasunęło po obejrzeniu jeszcze raz filmiku. Geralt miecz zostawił, nie szedł do nich od razu zabijając. To jeden z żołnierzy pierwszy wyciągnął tą pałkę czy co to jest i go zaatakował. Obronił kobietę która prosiła o pomoc.

 

Jak coś jeszcze się mi nasunie to może dopiszę.

 

I co do tego siwienia, chodziło mi oczywiście o postarzenie się :D

Edytowane przez erroreq
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Szczerze powiem, nic złego nie widzę - jak wspomniałem gawędzimy luźno o W3.

 

Odnieśmy się lepiej do posta kolegi erroreq :)

 

 

E:

W reg. forum jest taki punkt, że "mod ma zawsze rację" - nawet jak nie ma racji :wariat:  :lol:  :pajac:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
w tym podobno tu mnie odnośnik przenosi, do postu z postarzeniem się geralta

Też za to dostałem! I przez kulminację punktów ostrzeżeń miałem bana na tydzień. Napisałem zażalenie, nie odpisali gnoje. (napisałem, że "Będę rzygał" czy coś takiego jako reakcja na twarz Geralta, do której ktoś dał link - jakiś fan art).

 

E: W reg. forum jest taki punkt, że "mod ma zawsze rację" - nawet jak nie ma racji :wariat::lol::pajac:

A kij wam w oczy z takimi modami. Rozumiem dać słusznie, ale odpisać nawet nie było komu, ale punkt ostrzeżeń, to już było komu.

 

@down

1. Nie obraziłem nikogo.

2. Tak wiem, bo już dostałem warna za to (chociaż nie miała to być obraza, ale dobra...).

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
w tym podobno tu mnie odnośnik przenosi, do postu z postarzeniem się geralta

Bzdury. Tu. I tyle. A jak masz uwagi co do mojej pracy zawsze możesz napisać do Szybkiego albo Jacka - publiczne wyciąganie takich spraw w tematach jest ich zaśmiecaniem informacjami nie merytorycznymi / nic nie wnoszącymi do tematu / całkowicie nie związanymi z tematyką wątku*.

 

Tyle z mojej strony.

 

EDIT -

 

 

A kij wam w oczy z takimi modami.

Za obrażanie osób z wyższą rangą można dostać warnia, wiesz to czy nie? Jak nie , to już wiesz.

http://forum.benchmark.pl/topic/79192-zmiany-w-systemie-moderacji/

 

_____________________________

* - niepotrzebne skreślić

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

 

 

1. Nie obraziłem nikogo.

 

No pewnie, że nie ;)

 

 

 

Za obrażanie osób z wyższą rangą można dostać warnia, wiesz to czy nie? Jak nie , to już wiesz.

 

Lepiej dziś w tym temacie nie pisać - Igor dziś szaleje :o:roll::majkel:

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Widzę. Nie wiedziałem, że nie wolno żartować.

Będę się miał na baczności. Ano, rzeczywiście, avki też jakby podobne :D No ale tak poważnie, może Wy powiecie kogo chcielibyście usłyszeć jako Emhyra?

Edytowane przez Zulaga
Link to post
Share on other sites

Ja za żart raz dostałem dwa punkty ostrzeżeń + ban na 7 dni, więc uważaj...

Nie wiadomo, czy te dwa nasze posty zaraz nie zostaną ukarane za "spam" (przecież ja ewidentnie nabijam posty, co z tego, że często używam edycji @down, zamiast nowego komentarza, ale bezczelnie je nabijam), lub zostaną usunięte bez słowa wyjaśnienia.

 

PS.

@Up

Ładnie się komponują nasze obrazki profilu.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...