Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

co do płynności zauważyłem dużą poprawę po przejściu na pada. Mam locka na 30 fps i wsio pięknie śmiga :)

 

Faaaaaaak! Zapędziłem się w Velen i mam 12 lvl... nie mogę Baronowi pomóc bo mi exp przepadnie :(

Co robić co robić :/

Ja staram sie wybierac z listy zawsze zadania z najnizszym mozliwym levelem (ktory jest wciaz aktywny i moge dostac expa za niego). W ten sposob staram sie zamykac liste zadan, aczkolwiek i tak exp leci dosyc szybko, na tyle ze juz nie biegam po polach i nie zabijam wszystkich napotkanych potworow. Lecz nawet w ten sposob nie sposob mi jest uniknac "zmiany" niektorych zadan na szary kolor, przez co juz wiem, ze expa za to nie bedzie.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Próbowałem dzisiaj z ciekawości pograć na klawiaturze i myszce ale zabawa chyba trochę dla masochistów. Do tego obracanie kamerą za pomocą gałki pada to płynność jak poezja, mychą to lekkie do umiarkowanego adhd.

To jest kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie z kolei gra na padzie to jak to nazwales "gra dla masochistow". Mysz i klawiatura to jedyne co moglbym uzywac do tej gry. 

Link to post
Share on other sites

 

 

wow jest nowe DLC :D

 

Ja jeszcze żadnych nie instalowałem - mam taką zasadę w przypadku Wiedźmina (gry) - najpierw muszę poznać wersję bez rozszeżeń, a jak już poznam to będę "przebierał się w nowe ciuszki". Na początku sama gra jest taką nieodkrytą nowością, że w zupełności wystarczy.

 

 

 

Ale widoki za to piękne :D

 

 

na Skellige. Mógłbym tam zamieszkać :D

 

Ja to jednak wolę mniej wody i bardziej mojemu sercu bliższy Biały Sad i okolice. Taki jakiś bardziej polski. :)

 

 

 

czyżby bardziej wymagający obszar dla karty graficznej... wszędzie skały, woda, trochę zieleni i trochę zwierzyny :wariat:

 

ależ oczywiście - więcej tesselacji, symulacji wody i już gpu od nV ma co robić :)


 

 

gra nie pozwala na dodanie kolejnych slotów do drzewka :(

 

Byłoby to nawet dziwne jakby zmiana wartości w ini wpłynęła na wygląd menu z rozwojem postaci, ale może da się coś wykombinować, że w jeden slot obsadzi się np dwie (lub więcej) wartości - pokombinuj. (tak było np z mutagenami w W2).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

plik xml w pliku patch0.dumb czy jakos tak

 

Rzucę okiem wieczorkiem. Może uda się coś wystrugać.

 

 

 

Ogolnie pełno tam jest ciekawostek w tym pliku

 

Ciekawe jak jego edycja będzie się tylko miała do zmian w grze i jej późniejszej stabilności?

Link to post
Share on other sites

Edycja polega na tym, że wypakowujesz i potem przez specjalny program jakoś podmieniasz ten plik acz jest informacja, że plik wąży więcej przez co mogą pojawić się problemy. Każda ingerencja w ten i inne pliki skutkuje obowiązkowym zaczęciem gry od nowa.

 

Ten plik to patch.bundle który waży 226MB, a jak się wypakuje to blisko 900MB xD

Coś czuje, że jakby tak wszystkie pliki z nazwą bundle rozpakować to grze by się przytyło i to sporo xD

 

Na rozluźnienie bo to piękna piosenka.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ostatnie DLC załatwiły mi odczyt FPS w EVGA precision :sciana:

 

Ja dzisiaj za to straciłem możliwość odpalenia Wieśka z nakładką Steama czy nawet z włączonym Dxtory. Pal licho, że nie widzę ile mam fpsów (lock na 30 klatek i niżej i tak nie spadało) ale screenów nie mam czym robić.

 

Zobaczyłem też tą całą zbroję z DLC oraz nowe kusze i muszę przyznać, że nawet przez chwilę nie zastanawiałem się czy ich nie założyć. Może jak się zaczyna grę to jest to jakoś użyteczne ale jak mam już mocno ulepszone części z zestawów wiedźmińskich to nawet nie ma co się tym interesować. A szkoda bo liczyłem na jakąś fajną kuszę :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...