Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Żeby nie był tak łatwy jak Draug, gdzie można było się z nim rozprawić w kilka sekund :D Mi to przypomina zapowiedzi W2, tam cały czas był tylko Kejran więc możliwe że to będzie jakiś jeden z początkowych bossów. Ciągle nie pokazali jak rzeczywiście wygląda ten system walki, na tym trailerze to nic tam nie było widać a ja bym chciał zobaczyć dokładnie jak ten nowy system sprawdza się w praniu. Ale na to pewnie trzeba czekać do Gamescom. :/ Trochę się zawiodłem na tym E3, liczyłem na więcej ale w sumie dobre i to niż same screeny. 



http://www.cdaction.pl/news-33098/e3-2013-wiedzmin-3-dziki-gon--o-tym-jak-geralt-kazal-zabic-niewinna-kobiete-minizapowiedz-cdactionpl.html



http://www.gram.pl/artykul/2013/06/12/e3-2013-wiedzmin-3-dziki-gon-wrazenia-z-pokazu.shtml

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,14085221,E3__Otwarty_swiat_Wiedzmina_3_jest_kolorowy__ale_nadal.html

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

U mnie ładuje bez problemu :P Tak jest w oryginale.

 

Ten leszy wydaje się być ciekawym przeciwnikiem, pokonując go nie do końca się go pozbywamy bo okazuje się że może się on odrodzić w naznaczonej przez siebie osobie, którą dodatkowo trzeba zgładzić. Wiedźmin nie byłby Wiedźminem gdyby nie miało to swoich konsekwencji i wracając ponownie do tej wioski nie będzie już przypominała tej samej. Jaram się :D 

Link to post
Share on other sites

 

 

http://physxinfo.com/news/wp-content/uploads/2013/06/witcher_e3.jpg

 

 

Nie mówcie mi, że W3 będzie wymagał physx'a :o:cry:

To już od dawna jest wiadome że W3 będzie korzystał z PhysX, wtedy jak ogłosili współprace z NV i to według zapowiedzi nie będą byle jakie efekty :D Dzisiaj jeszcze opublikowali pozostałe jak m.in. Fur i Hair. Dlatego szykuje się powoli na SLI z 760 Ti :P Jak wyjdzie  :wariat:

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ale to jest wczesna wersja z 2010r. na pewno do przyszłego roku będzie wyglądać sporo lepiej niż Tress FX. Futro zwierząt robi wrażenie. Będzie zarzynać kompy, wątpię czy jedna grafa nawet pokroju GTX 780 pociągnie to wszystko na maxa...

 Pewnie podczas walki spotkasz stado zwierząt. Wszystkie łyse i ten 1 wódz będzie włochaty.

Link to post
Share on other sites

Trzeba będzie czekać na jakieś oficjalne wymagania, dopiero wtedy będzie można myśleć o jakimś konkretnym upgrade kompa. Na obecnym GTX580 przykładowo w Batmanie z włączonym PhysX było ciężko, miejscami się grać nie dało bo były spadki poniżej 20 klatek. A tutaj jak dodatkowo zamierzają dorzucić włosy i futro to będzie ciężko. Choć myśle że dobra 780-tka powinna to uciągnąć aczkolwiek zobaczymy, jak ujawnią jakieś wymagania bo na razie to tylko wróżby :D Szukam tego gameplay zza zamkniętych drzwi ale na razie cisza, prędzej czy później się pojawi  :wariat:



Edytowane przez rafal12322
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...