Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

 

ć trzeba posiadać słowiańską duszę.
 

 

Narzekają wszyscy, włącznie z Polakami i tymi, którzy czytali sąge kilkukrotnie.

Największe zarzuty to - długie loadingi, nierówna oprawa graficzna, spadki płynności animacji i bugi. 

Link to post
Share on other sites
Wiedźmin 3 jest produktem zupełnie innym niż seria The Elder Scrolls, największy nacisk stawia właśnie na opowieść i w tym względzie bliżej mu do Gothica niż do Obliviona czy Skyrima.

 

 

Twórcy bardziej skupili się na fabule (a ja właśnie narzekań na fabułę nie widziałem dużo) i ogólnym rozrachunku świata/questów itd. pozostawiając nieco kulejącą kwestię techniczną - ale to do dopracowania. Stawiam,że w pół roku będzie o wiele lepiej (i przez same aktualizacje ale i może mody). Jeżeli ktoś wytrzyma (lub dowie o tej grze się dopiero niedługo) to pewnie warto będzie poczekać.

Link to post
Share on other sites

czekam na 19-tego :)

grafika mnie nie jara - i tak jak pogram płynnie na minimalnych na moim sprzęcie to będzie dobrze [nowe GPU incoming? :D]

co do fabuły - każdy patrzy inaczej, czytałem recenzje chwalące, ale i także te, które twierdzą że wszystko jest już "oklepane", czas pokaże :)

pamiętajmy, że będzie również duży patch na dzień dobry [zgaduje, że poprawiający parę poważniejszych błędów, które ludzie zauważyli]

 

btw dostałem mail od cdp.pl, ze moja kolekcjonerka [kurier] jest kompletowana :)

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites

Te glitche i bugi nie brzmią zbyt dobrze zwłaszcza ze tyle razy przekładali grę aby ją dopracować. Już niedługo na forach konsolowych będzie fala tematów gdzie Wiesiek dosłownie pali im konsolki. :wariat:  RROD-y i tym podobne.

Link to post
Share on other sites

Dowcip jak zwykle cięty - fajnie :D

 

 

 

http://files.tinypic.pl/i/00664/mt00p403g1oi.jpg

 

 

 

 

Ja się pytam: gdzie się podział wizerunek obcego z tablicy ogłoszeń? :P:rotfl:

 

 

 

http://pics.tinypic.pl/i/00664/591xg1usw5zq.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Porównanie grafiki - finalna wersja gry na PS4 vs 35-minutowy gameplay z PC (GTX Titan) z E3 2014. 

 

http://polygamia.pl/Polygamia/51,96455,17905381.html?i=0&bo=1

 

http://bi.gazeta.pl/im/01/13/11/z17905409V,Wzielismy-dwa-chyba-najslynniejsze-zwiastuny-Wiedz.jpghttp://bi.gazeta.pl/im/42/13/11/z17905474V,Coz-mozna-powiedziec----Niebo-a-ziemia--Zwroccie-u.jpghttp://bi.gazeta.pl/im/47/13/11/z17905479V,Czy-trzeba-jeszcze-duzo-mowic--Jak-jest---kazdy-wi.jpg

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tutaj zrobili fajne porównanie grafiki

 

To co widać na pierwszy rzut oka to kanciaste budynki i trawa...

 

W_D kiedy wrócić po czasie + mod nie wygląda na brzydka grę.

Pozostaje mieć nadzieję że na PC będzie zupełnie inaczej lub gra będzie wyglądała tak jak na gameplay'ach rok temu. Zresztą, doskonale widać że na Gamescomie zasięg renderowania/rysowania jest dość spory a porówanie jest z wersja PS4, GTA V udowadnia że tak daleki zasięg "ogarnie" jedynie mocny PC. Dlaczego w GTA nie ma takiego zasięgu na XO i PS4 bo najzwyczyczajniej jak widać brakuje mocy.

 

edit. A czy te materiały z Gamescomu to nie były z tego buildu na PC o którym mówiliscie że musielu usunąć i pisać od nowa ? Czy to był ten nowy robiony jednocześnie na 3 platformy. ?

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

@@BuryZenek, to, że to jest RPG, a w RPG najważniejsze są fabuła, mechanika i gameplay, po co mi za******a grafika, skoro gra jest nudna jak flaki z olejem?

wole mieć gorsze widoki kosztem zabawy i przyjemności z grania a nie jarać się dobrze poukładanymi i animowanymi pikselami na ekranie

każdy lubi co innego, ja w 100% będę się mógł wypowiedzieć dopiero po 19 :), jeśli gra będzie miała słabe strony, które dla mnie będą nie do przełknięcia to na pewno nie będę tego ukrywał :P

Link to post
Share on other sites

 

 

edit. A czy te materiały z Gamescomu to nie były z tego buildu na PC o którym mówiliscie że musielu usunąć i pisać od nowa ? Czy to był ten nowy robiony jednocześnie na 3 platformy. ?
 

Właśnie nie jestem pewien czy to czasami na gamescomie nie leciało z PC, trzeba będzie zobaczyć jak już dorwiemy grę jak te miejsca wyglądają obecnie na PC bo recenzenci głównie lecieli na konsolowej wersji. 

Link to post
Share on other sites

Twórcy bardziej skupili się na fabule (a ja właśnie narzekań na fabułę nie widziałem dużo) i ogólnym rozrachunku świata/questów itd. pozostawiając nieco kulejącą kwestię techniczną - ale to do dopracowania. Stawiam,że w pół roku będzie o wiele lepiej (i przez same aktualizacje ale i może mody). Jeżeli ktoś wytrzyma (lub dowie o tej grze się dopiero niedługo) to pewnie warto będzie poczekać.

Po co czekać,jak tak ją przejdę pewnie kilka razy.

Zmienię kartę graficzną np. na gtx to powód żeby ją przejść, wyjdą dlc następny, obsługa  directx 12 ... itd.

Fabuła rozczarowuje hm, zagram to zobaczę czy tak rzeczywiście jest.

Zakończenie sagi o Wiedźminie też było rozczarowujące ...

Link to post
Share on other sites

Najbardziej bolesny w tym downgradzie jest fakt, że ilość NPC w Novigradzie została drastycznie zmniejszona.

Wystarczy obejrzeć wideo Gamestara, żeby mieć porównanie. Poza tym wspominają o tym również recenzenci. 

Link to post
Share on other sites

@@Ejzo12, czy Ty kiedykolwiek widziałeś, żeby gra klasy AAA wyglądała z pudełka tak samo jak z demka? :D

ludzie czepili się grafiki, bo nie mają się czego czepiać, od początku było wiadomo, że tak to nie będzie wyglądać, ale ludzie narzekają i narzekają, a ciekawe ile z nich w ogóle kupiło grę :D [patrz hejt na ACU, gdzie ponad połowa ludzi nie miała gry "w rękach"]

 

@@BuryZenek, wiadomo po co był downgrade, żeby więcej osób mogło zagrać i żeby zyski były większe, przecież w Redzi nie są wolontariuszami i nie pracują za ochłapy, jakbyś miał wybór: sprzedać produkt 100 osobom lub sprzedać produkt 100 000 osobom, to co byś wybrał?

 

czekam do 19 maja - instaluje i patrze, czy gra spełnia moje oczekiwania, tyle :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...