Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

@Antiax:

 

Świetny ten materiał. Od trzeciej minuty dzieje się wreszcie coś innego niż w dotychczas prezentowanych. Sporo było zapytań jeszcze kilka tygodni przed, ale jak teraz patrzę na grafikę (pc), to wydaje się ona zupełnie przyzwoita. Bardziej zaczynam się zastanawiać, czy fabularnie spowoduje, że zapomnę o całym świecie (szczególnie o pracy i    ... żonie %-) ) - żyję nadzieją, że tak.

 

 

wersji PC

 

Martwicie się, że Wam nie pociągnie posiadany sprzęt. Ja mam wiekowego już "czterordzeniowca" od intela @4GHz i równie dziadkowego gtx780 i jak patrzę na te materiały, to zaczynam być spokojny o to, że sobie jednak przyzwoicie pogram. :)

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Taki sobie ten gameplay wg mnie.

 

_FEN_ myślę, że jesteś świadom tego, że niejeden w PL by chciał mieć takiego "dziadka", szczególnie fan wiedźmina :) Kolega miał kiedyś sklep komputerowy i jak czasem do niego zachodziłem to byłem niejednokrotnie świadkiem poniższego dialogu z klientem:

-Bry.

-Bry, słucham?

-Potrzebuje złożyć komputer do gier.

-Nie ma problemu, w jakiej kwocie?

-1500zł

-Dobrze, propozycja zestawu i wycena na maila?

-Tak. Aha, zapomniałem - z monitorem.

Edytowane przez lamparcicho
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A da się kupić za 1500zł komputer plus monitor no i w sumie windows za 400zł ? Bo raczej na linuxie nikt nie będzie siedział. Da się kupić konsolę z monitorem za 2200zł, ew mniejszy niż 32 cale tv.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Akurat monitor/ tv prawie każdy w domu ma, więc z konsola nie ma za bardzo problemu.

 

 

W cytowanej wypowiedzi klient akurat by chciał dokupić jakiś monitor ;)

 

co jak co, ale niektórych gier sobie nie wyobrażam na konsolę, np jakiegoś RTS'a pograć. 

Link to post
Share on other sites

 

 

myślę, że jesteś świadom tego, że niejeden w PL by chciał mieć takiego "dziadka", szczególnie fan wiedźmina

 

No właśnie nie byłem świadom, bo wszyscy znajomi już od dawna mają intele 3-ciej, 4-tej (a nawet i te z czterokanałowym kontrolerem ram) i karty pokroju gtx970 i r9 290, a ja lecę na stareńkim i5 1-szej gen (tak słownie: pierwszej s.1156) + już przecież leciwy gpu. Jednak ciężko mi się rozstać z tym sprzętem, bo on dla mnie cały czas jest OK.

 

Zdaję sobie jednak sprawę, że wielu nadal by chciało takiego dziadka jak ten mój. Cóż jak byłem młody i jeszcze nie pracowałem ciągle naciskałem rodziców na jakieś tam rozszerzenia do atari ST, później na Falcona itd. Teraz jak od dawna pracuję i zarabiam - kupię coś raz lepszego (na dany czas) i dopóki działa, to nie zmieniam, ani nie lokuję pieniędzy w komputer.

 

... jak to się wszystko zmienia w życiu, no ale odbiegliśmy trochę od tematu W3 (sorka za OT :ups: ).

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...