Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

 

GTX 980 w połączeniu z jednym z najlepszych procesorów tak naprawdę generuje taką samą jakość grafiki jak nowe konsole.

A wymagania na PC sporo wyższe. Z tego co gadają to tak naprawdę jedyną różnicą PC vs konsole będzie Nvidia Hairworks i kilka innych mało wnoszących opcji.  Konsole można mieć poniżej 2k a PC do rekomendowanych za ~5-6k żeby odpalić grę na wysokich ustawieniach :P Najlepsze jest to że zarówno w przypadku konsoli jak i PC priorytetem jest osiągnięcie magicznych 30 klatek....

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem i obejrzałem te wszystkie materiały i jedna rzecz mnie trochę dziwi. Co sądzicie o tej możliwości żonglowania punktami umiejętności, że będziemy mogli sobie dobierać skille pod konkretnego przeciwnika?  


Gameplay bez kompresji

http://www.gamersyde.com/news_the_witcher_3_gameplay_video-16213_en.html

 

http://bit.ly/15LNjQT

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Oglądajta, ja nie wiem czy się śmiać czy płakać...

Jestem rozczarowany słowami, które padły podczas tego wywiadu. 

Producent jest strasznie zadowolony, że osiągnięto "visual parity na wszystkich platformach"  :pomocy:

 

Kontrastując, Ubisoft popisał się pod tym względem lepiej przy ostatniej części Assassin's Creed (kto by pomyślał).

Wyrównał grafikę na konsolach, ale na PC stworzył grę zdecydowanie lepiej wyglądającą. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Przyznam sie, ze przeszedlem W2 kilka razy a nie za bardzo ten moment kojarze...

Prolog. Pewnie pomijałeś zaczynając od nowa.

 

Mi osobiście kwestia grafiki trochę lata koło nosa. Jeśli te zjazdy do 30kl/s występują przy futrach to jak najbardziej jestem w stanie to zaakceptować. Fizyczne włosy to jest coś co zawsze jest cholernie ramo i mocozerne, czy to w grach, filmach czy jakichkolwiek obliczeniach. W innych przypadkach Redzi raczej nie powinni dopuścić by taka 980tka się dławiła przez większość gry na "prawie ultra".

 

Ja od Wiedźmina oczekuję klimatu, rozbudowanego wątku fabularnego i wielu, wielu godzin rozgrywki której nie jest w stanie zapewnić żadna inna gra. Pomimo ewentualnych ubytków w grafice czuję, że i tak będzie jedyną w swoim rodzaju grą, która po kilkunastu godzinach eksploracji będzie mnie nadal wciągać. Nie mam dużo czasu na granie a i tak przeciętna produkcje jestem w stanie wciągnąć w kilka podejść. Ale po kilku przegranych godzinach zwykle mam dość i tytuł zostawiam. Wiedźmina 2 przechodziłem bodajże 3 miesiące. I go ukończyłem. Potem ponownie drugi raz. Jest to ostatnia gra, którą udało mi się ukończyć :) Mam nadzieję, że z trójką bedzie podobnie.

 

Edit:

Pisałem z telefonu i trochę się zagapilem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Prolog. Pewnie pomijałeś zaczynając od nowa.
Nawet myslalem ze to prolog, bo namioty, bo lilie, ale nie poasowaly mi kolory tych namiotow. U mnie nie byly one czarne.

 

Grafika dla mnie tez nie jest jakos mega wazna, ale przyznam ze wolalbym nie moc odpalic max'a na 7850 dlatego ze oferuje naprawde super jakosc a nie dlatego ze to PC a nie konsola... I moglbym wrocic do W3 po 3 latach z nowym GPU, z nowym procesorem i walnac wszystko na ultra ale nich to bedzie wyraznie lepsze niz na konsolach, a zanosi sie na to ze bedzie takie samo. I mimo ze gra moze byc super to takie podejscie do graczy PC mi sie nie podoba. Kupujcie GPU za 1500, procki za 1000 i bedziecie mieli to samo co konsolowcy za 1500. Jeszcze kiedys to mialo jakis sens, ale teraz gdy architektura PC i konsoli jest niemal taka sama nie ma to zadnego sensu i uzasadnienia. Na pc Z gtx 980 mozna tworzyc naprawde PIEKNE gry, a W3 mimo iz ladny to piekny jednak nie jest. 

Link to post
Share on other sites

na dzień dobry różnic pomiędzy konsolową wersja, a pecetową nie będzie, bo taką podpisali umowę, wszystko po to by konsolowcy mogli się czuć usatysfakcjonowani, a sprzedaż nowych zabawek przypadkiem nie spadła lub ktoś nie spojrzał trzeźwym okiem i nie stwierdził, że są one w jakimś stopniu niedzisiejsze... 

 

może wydadzą patcha po roku czy jakąś formę DLC, jak to miało miejsce w przypadku skyrim, może nie, wszystko zależy od szczegółów owej umowy

Link to post
Share on other sites

Nawet jeśli założymy, że 980tka ma około 3 krotnie szybszy procesor graficzny to nie oznacza, że będzie w stanie wygenerować 3 razy ładniejszą grafikę. Teoretycznie korzystając z tego założenia powinna wyrenderować 90 zamiast 30 kl/s w tych samych ustawieniach. Diabeł przy grafice tkwi w szczegółach. A szczegóły niestety są cholernie mocozerne. Np. dzisiejsze uszy przy postaciach to dużo wiecej danych niż kiedyś cala postać. Wykresu wydajności od poziomu grafiki nie opiszemy funcją liniową. Choć zgadzam się co do tego, że 980tka powinna juz pozwolić by różnica była widoczna.

Link to post
Share on other sites

I to mi sie nie podoba. Moze tak, moze nie... Nawet jesli to nie wiadomo kiedy i ile... generalnie PC'towcy maja byc na sile w d.. i wydawac full kasy na sprzet z kiepska wydajnoscia mimo ze mogliby konsole zjadac na sniadanie. Jak mysla ze przez to kupie konsole to sie gnoje myla.

Link to post
Share on other sites
Nigdzie nie dostaniesz takiego info. Można się domyślić.

Wiem ze nigdzie poza "pogadankami przy wodce z dyrektorami" takiego info nie dostane. A poniewaz z nimi wodki nie pije to pozostaje tylko miec nadzieje. 

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...