Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

życzę wiedźminowi 3 jak najgorzej mam nadzieję, że wyjdzie gorszy crap od nowego assasina. Im szybciej to studio padnie tym lepiej :D Wszyscy pieją i zachwycają się tym całym cd projekt (pewnie gimbaza i ludzie pozostający umysłowo na tym poziomie jednak fizycznie starsi). Czytając historię tego studia to jedno wielkie szemrane guano. Do dzisiaj nie spłacili zobowiązań dla twórcy optimusa. Jest to dodatkowo chyba jedyna w ostatnich latach firma która wynajmowała ludzi do ścigania piratów wiedźmina 2 a ludzie pieją, że brak DRM!. Później oczywiście po lekkim hejcie zrezygnowali. Opinie na necie ludzi pracujących w tej firmie są co najmniej złe. To taka bierdonka czy tesco produkująca gry.

Edytowane przez Soreik
Link to post
Share on other sites

Jak nie splacili to od tego jest sad. A warunki pracy w ich firmie to ich sprawa i pracownikow skoro sie na to godza. Mnie interesuje gra. A to ze scigaja piratow to bardzo dobrze. DRM jest wkur... dla legalnych uzytkownikow wiec go potepiam. Piraci i tak go lamia. Ale sciganie piratow jest ok.

Edytowane przez verul
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawosci odpalilem sobie dzis Wiesia 2 na najnizszych mozliwych i nawet porównujac do gier dzis ,wyglada to kapitalnie.Jak dalem na najwyzsze to wiadomo pokazala sie woda w kaluzach itd ale jakos wielkiego skoku nie ma.

 

 

 

A pisze to bo

mnostwo osob zastanawia sie czy Wieśka wogole odpali,ja tam uwazam ze po tym jak wygladala optymalizacja Wieska 2 ,ta czesc pojdzie na wiekszosci kompow od   560 ti wzwyz.,a od 760,rx 270 na wyskoch po 970 na ultra

 

 

bo tyle osob sie nad tym głowi ,jak sie tak pogada,"No zobaczymy czekam na Wieska ale nie wiem czy mi pojdzie",a ja dziwie o optymke jest  spokojny. :)

Link to post
Share on other sites


 


IMHO trailer ani mnie nie zachwycił, ani nie zniechęcił.


Czekam na więcej materiałów zanim stwierdzę, że gra otrzymała solidnego downgrade'a.. choć oglądając odnosi się takie wrażenie. 


 


P.S. Potwierdzono, że będzie można grać więcej niż jedną postacią niż Geralt, więc Yennefer lub Ciri.  


 


http://static.gamespot.com/uploads/original/1525/15257558/2504400-7932559264-23989.gif


Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No wlasnie, mam nadzieje ze na trailerach daja grafe z konsol, a na PC bedzie lepsza po to by pozniej konsolowcy nie plakali ze na ich ukochanych i najlepszych next genach grafa jest gorsza niz w zapowiedziach.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Sam trailer fajny, w końcu usłyszymy Yen po polsku :P Jeśli zaś chodzi o stronę graficzną, to jak dla mnie jest mocny spadek w porównaniu z SoD i VGX a to już daje trochę do zastanowienia się nad samą grą. 

 

Jeszcze tak dla uściślenia, Wiesław wygrywa w kategorii Most Anticipated Game of 2015. Nietoperz nie dał rady  :menda:

http://thegameawards.com/nominees/

Link to post
Share on other sites

Marcin napisał coś o tej grywalnej postaci:

Jeszcze słowo odnośnie drugiej grywalnej postaci. Nie będzie można przełączać się dowolnie między postaciami podczas rozgrywki - to będzie uwarunkowane fabularnie. Natomiast całkiem sporo czasu spędzimy wcielając sie w jej rolę. Dodam, że jest ona ogromnie ważna dla fabuły gry

 


Obstawiam że Ciri albo Yen ale bardziej ta pierwsza :P

Link to post
Share on other sites

Czyli przyznali się że trailer ma słabą jakość :P

 

 

Niestety w tym wypadku kompresja okropnie dała nam się we znaki. Chciałem wszystkich zapewnić, że pracujemy nad nową wersją zwiastuna, którą udostępnimy na naszym kanale tak szybko, jak będzie to możliwe. Będzie ona oczywiście w dużo wyższej jakości. Po raz kolejny chciałem Was zapewnić, że nie ma mowy o żadnym downgradzie.

To czekamy na nową wersję :D

Link to post
Share on other sites

trójka będzie na tym samy slinku graficznym? Jak patrze na screeny to trójka lepiej wygląda, w dwójce mi się grafika nie podoba za bardzo, nie zeby była zła ale jest jakaś taka za ostra

oczojebna, w porównaniu do wielu gier az za dużo tych ostrych kolorów, żadnej wersji nie przeszedłem nigdy do końca :D

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...