Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

A tak odnosnie Wiedzmina 2 to jak dziala tryb berserkera w drzewku alchemika? To umiejetnosc pasywna ktora dziala za kazdym razem jak jestesmy zatruci eliksirami? Bo nie zauwazylem przy tym zadnego paska adrenaliny czy czegos takiego.

Dziwne bo ostatnio jak grałem ścieżką alchemii, będąc zatruty eliksirami i naładowaniu paska adrenaliny ciosami miecza bez problemu dało się odpalić tryb berserkera przy użyciu odpowiedniego klawisza. Pamiętam też, że raz udało mi się odblokować, zmysł walki, berserkera oraz heliotrop i po naładowaniu paska przy aktywacji wskakiwały wszystkie 3 umiejętności :P Z czego berserker jest najlepszy, ogólnie sama ścieżka alchemii wymiata tylko trzeba być praktycznie cały czas zatrutym bo w przeciwnym wypadku Geralt jest jak dziecko we mgle :D

Link to post
Share on other sites

I ten berserker tez dziala jakis czasj ak inne efekty specjalne? Bo juz kurcze nie wiem jakbym mial to odpalic. Musialbym nie miec zmyslu walki chyba, bo tak to mi sie uruchamia po prostu zmysl walki i zabija jednego czy tam 2 przeciwnikow.

Co do alchemii to na mrocznym majac pol na pol szermierza z alchemikiem nie zawsze musialem byc na haju. Ale fakt jest taki, ze jak bylem to czarni byli na 1 max 2 ciosy, smok koncowy na 3, operator na jeden (w plecy)... Generalnie bardzo przyjemnie bylo i to jak widac bez berserkera ktorego raczej nie uzywalem z uwagi na nieprzydatnosc zmyslu walki.

Link to post
Share on other sites

A co tu za spoiler jak powszechnie wiadomo ze w ksiazce byla. Chodzi mi o to czy bedzie kladla wiekszy nacisk na magie czy na machanie mieczem.

 

Spoilera to ja mialem po przejsciu W1 i W2 bo przez wszystkie tomy Sagi wiedzialem jak sie skonczy... :/

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Przeciez nie pisze ;) To o czym pisalem to dzialo sie w pierwszej ksiazce serii wiec w zasadzie sam poczatek  8-)

No chyba ze dopiero zaczalesc, to przepraszam. Choc w sumie tak po prawdzie to nie byl jakis straszny spoiler. Juz wieksze spoilery sa chocby w W1 apropo wampirow, a szczeglnie pewna rozmowa z Jaskrem :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...