Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Trochę ?? Skomentował bym to dosłownie ale musiałbym wziąć urlop na forum na tydzień.

 

To jest chamstwo i śmiech na sali. Najpierw mówią jak to wszystkie ek na platformach będą takie same, a teraz takie cyrki. Pal licho karty, mapa kurna ciekawie by wyglądała na ścianie. Jeszcze może dojdzie, że redzi zmienili decyzje i Wiesiek 3 będzie exclusivem na klocka  :[  :[


To jest już kurna przesada  :[  :[  :[

Link to post
Share on other sites

Śmieszne :D 

Ja się czułem pokrzywdzony jak premierę gry przenieśli, ja tu spiąłem się i zmieniłem wszystko pod tą gierkę, potem okazuje się że premiera została przełożona o dobre pół roku ;) Kasę mogłem mieć w tym czasie w kieszeni a działać na leciwych radkach 7970 które to po dziś dzień są godnymi uwagi kartami :P 

Teraz wyjdzie nowa seria a ja zostanę w tyłku. zagram na tym co mam ale co to za frajda jak optymalizacja będzie do luftu tak jak zwykle to u redów bywa

Link to post
Share on other sites

Karty ,mapki :D

 

ludzie ile wy macie lat ze sie takimi rzeczami podniecacie  :)

 

No bez jaj :)

 

 

Zeby nie bylo off

 

Widzac ten 14m gamplay ,widac ogrom pracy.wszytsko naprawde "trybi" ang dubbing  naprawde poziom high,kto wie czy nie bedzie  lepszy niz polski.

 

A jak uslyszalem ze gra 50 h misje  poboczne 50 h ,to naprawde szacunek dla wykonawcow za to,bo dzis robi sie gry byle zrobic i przejsc ......,a tu  takie zaskoczenie.

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

 

 

A jak uslyszalem ze gra 50 h misje poboczne 50 h

 

Kto to mówił? Producent.

 

Producent twierdził też, że każdą platformę traktuje równo.

 

 

Jeśli przed tą grą spędzę więcej niż 200-300 godzin to uznam za sukces.

Link to post
Share on other sites

Ten blisko 6-cio minutowy gameplay to jest zapewne urywek tego półgodzinnego gameplay którego dostaniemy od Redów w odpowiednim czasie ;)


Oświadczenie Iwińskiego w PL

 

 

Patrząc na gorące komentarze wierzę, że nasza zapowiedź dodania do edycji kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 na konsoli Xbox One dwóch talii kart do gry Gwint oraz mapy świata z tkaniny, wymaga od nas dalszego słowa komentarza.

Tutaj w CD Projekt RED, Gracze są dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Wersje naszych gier na PC są wolne od zabezpieczeń DRM, stajemy na głowie, aby dać Ci najbardziej podrasowane edycje naszych gier (standardowe lub kolekcjonerskie) i dostarczamy tę samą grę, niezależnie od platformy i wersji, którą kupisz. Co więcej, obiecaliśmy, że nie będzie żadnych ekskluzywnych DLC, ani na platformie, ani w zależności od sprzedawcy i podtrzymujemy naszą obietnicą - nic się nie zmieniło, ani nie zmieni w tym zakresie.
Nie zrozumcie mnie źle, ja rozumiem, że te dodatkowe elementy mogą być pożądane przez Wiedźmina fanów grających w gry na innych platformach. Jednak, jako że nie oferują żadnych ekskluzywnych DLC na platformy lub dla sprzedawców, ani innych form zróżnicowania rozgrywki, my poszukujemy sposobów wspierania naszych partnerów [chodzi o Microsoft w tym przypadku – dopisał protagonista]. Naszym zadaniem jest również dostarczanie specjalnych przedmiotów do przedsprzedaży dla niektórych sprzedawców na całym świecie, w tym komiksów, plakatów, steel booków lub medalionów. Zabawne, nie zauważyliśmy żadnych komentarzy na temat specjalności poszczególnych pre-orderów.
Jaki jest powód? Dlaczego to robimy? Potrzebujemy wsparcia partnerów, aby nasza gra była widoczna na całym świecie. Powinno to, mam nadzieję, przełożyć się na lepszą sprzedaż, co w konsekwencji pozwala nam robić to, co robiliśmy przez ostatnie 10 lat, czyli reinwestować pieniądze w robienie wspaniałych gier RPG, a jednocześnie trzymać się naszych wartości.
Jeśli nadal uważasz, że dodanie dwóch talii kart Gwint i mapy świata w edycji kolekcjonerskiej gry na konsolę Xbox One równa się zdradzeniu naszych wartości i nie spełnianiu obietnic, dobrze, to robi nam się smutno, ale ostateczna decyzja zależy od Ciebie.
Wciąż, mam nadzieję, że to, co oferujemy jest unikalne i chcemy poprosić o niewątpienie w to. Mamy więcej wspaniałych rzeczy do ogłoszenia w temacie Wiedźmina 3: Dziki Gon w najbliższych miesiącach i obiecuję, że nie będziesz rozczarowany (tak, tak, nie ma więcej ekskluzywnej zawartości).

http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1019-cd-projekt-odpowiada-na-komentarze-fanow-dotyczace-ekskluzywnych-dodatkow-do-ek-na-xbox-one.html

Link to post
Share on other sites

Czytałem i to. Sam nie wiem co mam myśleć teraz :/

 

Już 1113 post mi strzelił. Jezu jakbym kont nie zmieniał to już chyba blisko 4k miałbym na liczniku :D


Na rozluźnienie ;)

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/08/5c73f4cc-ea32-4571-9033-f5b5c5540ea7_original.jpg

Edytowane przez darkatraz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...