Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Takie pytanie wiem że trochę głupie ale jednak, jak to jest ze walką na K+M? :P Od premiery grałem tylko na padzie i teraz chciałem spróbować na K+M i nie mogę ogarnąć, głównie stylu silnego :wariat:  Chcę wykonać silny cios, trzymam Shift i naciskam LPM i nic się nie dzieje  :rudolph:  Robię coś nie tak? :P

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie ma żadnych smug i u mnie nie działa na standardowych ustawieniach styl silny. Początkowo myślałem że to działa na zasadzie że shiftem się przełączamy pomiędzy silnym a szybkim ale to też nie działa. 


Kolejne dziwactwo jakie odkryłem to oleje, na padzie podczas walki nie można ich używać, z kolei na K+M można je swobodnie nakładać w czasie walki xD 

Link to post
Share on other sites

O ile mnie pamięć nie myli, to jest jeszcze

5. miejsce do podświetlenia. Tam gdzie znajdujesz chłopca. Jest to wyjaśnienie przyczyny jego śmierci.
Jeśli to też podświetliłeś, to nie wiem jak pomóc.

 

 

Może ewentualnie rozpocząć to zadanie od nowa.

Link to post
Share on other sites

Ale od którego momentu, jestem krótko po KM to te wcześniejsze dialogi ulegną zmianie czy te późniejsze, jak to ma wgl wyglądać, bo wychodzi na to ze przejść grę będę musiał jeszcze raz ;P.

Kolejny raz chciałem tylko Yennefer

To wychodzi na to że po Yen znów będzie Triss :D 4 razy wieśka przejść o luuudzie :D

Link to post
Share on other sites

Ale moim zdaniem Redzi trochę przesadzili z jej charakterem. Fakt miała ciężki charakter i za wszelką cenę chciała stawiać na swoim ale nie aż tak bardzo jak jest to ukazane w grze. Przez całą grę żeby nie wiadomo co dla niej robić, nie wiadomo jak dobrym być ona ma to gdzieś i praktycznie cały czas chodzi zła oraz ma muchy w nosie. Jest naprawdę mało momentów gdzie jest miła i można z nią normalnie pogadać. Osobną kwestią jest Beata Jewiarz która nie do końca mi pasuje do tej roli.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...